Dünya’da gezilip görülmesi gereken yerlerden biridir Kıbrıs. Akdeniz iklimine sahip olması nedeni ile birçok yerli ve yabancı turistleri ağırlamaktadır. Gezilmesi ve görülmesi gereken birçok mekân bulunmaktadır. Denizi, sahili ve plajları ile turistik birçok yer bulunmaktadır. Kıbrıs’ ta gezi için birçok firma ve seçenekler bulunmaktadır. Kıbrıs kültür turu düzenleyen firmalar sayesinde tatilinizin ve turlarınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu gezi turlarının yanı sıra kendinize özel ve ailenizle birlikte Kıbrıs’ı gezmeye gelebilirsiniz. Hava yolları veya Türkiye limanlarından deniz yolu ile Kıbrıs’ a gelebilirsiniz. Kıbrıs’ ta gezi yapmayı planlarken orada da bazı ihtiyaçlarınız olacaktır. Bunların başında geziler yapabilmeniz için araç bulmaktır.

Kıbrıs’ ta gezilerinizi yapabilmeniz için çok çeşitli araç kiralama firmaları bulabilirsiniz. Yabancı bir yer de araç kiralama yaparken de dikkat etmeniz gereken bazı konular bulunmaktadır. Bunların içerisinde kiraladığınız aracın modeli, markası ve temiz olması en önemli faktördür. Kıbrıs kültür turu yapılırken kendinize özel araçlarınızın olması, tadını çıkarabileceğiniz bir tatil anlamına gelmektedir. Araç kiralama da Kıbrıs’ta öncü olan firmamız ile yerli ve yabancı çok sayıda turistlere hizmet vermekteyiz. Avrupa standartlarında hizmeti esas alan firmamız transfer araçları ve kişilere özel araç kiralık araçlarımızla prestijli bir tatil yapabilirsiniz.

Araç filomuzda bulunan sıfır modelde ve isteklere göre manuel ve otomatik vites seçenekleri ile şahıslara da hizmet verilmektedir. Transfer araçlarımız ise şahıs olarak geziye gelen kişileri havaalanı çıkış kapısından alarak gidecekleri yerlere götürmektedir. Kıbrıs kültür turu, düzenleyen firmalarında en çok tercih ettikleri transfer araçları da bünyemizde bulunmaktadır. Araçlara yapılan özel sigortalar ile olası sıkıntılı durumlar ile karşılaşılmamaktadır. Şahıs olarak tek araç kiralama veya toplu olarak kiralanan araç filolarımız da Kıbrıs’ta tektir. Yıllara dayanan araç kiralama ve transfer hizmetleri tecrübelerimiz ile müşterilerin istekleri en üst seviyelerde karşılanmaktadır. Kendinizi yabancı hissetmeden kendi aracını almış gibi keyifle tatil yapabilir, gezilerinizi düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca kişilere özel olarak VIP araçlarımız ile aracınız da bile kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Donanımlı araçlarımız sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı giderebilecek hizmetler sunulmaktadır. Kıbrıs kültür turu yapan firmaların, toplu olarak Kıbrıs’a getirdikleri turistlerin toplu olarak transferleri söz konusu olması durumunda filomuzda bulunan son model otobüslerimiz ile transferler rahatlıkla gerçekleştirilmektedir. Kıbrıs’ta firmamız haricinde bu şekilde hizmet veren ve prestijli olan herhangi bir araç kiralama firması bulunmamaktadır. Araçlarımızın yanı sıra deneyimli şoförlerimiz ile dilerseniz şoförlü olarak şahsi araçlarda kiralayabilirsiniz. Hava alanı ve limanlardan alınan turistler, gönül rahatlığı ile Kıbrıs’ı gezebilmeleri için ve güvenli bir hizmet alabilmek için bizleri tercih etmelidirler.

Tatil için veya Kıbrıs kültür turu için Kıbrıs’a gelen ziyaretçiler, bizlerden aldıkları hizmetler ile tatilin ve gezinin tadını çıkarabilir ve memnuniyetle evlerine dönebilirler.