Neden Bizi Tercih Etmelisiniz !

Kalite Tesadüf Değildir.

Özel Transfer Havaalanından veya havaalanına, dilediğiniz destinasyonu seçin konforlu ve güvenli yolculuğun tadını çıkarın. Sedan, minibüs, midibüs, otobüs veya VIP araç seçenekleriyle tercihinizi siz belirlersiniz. Vip Transfer Dilediğiniz destinasyonu seçin konforlu ve güvenli yolculuğun tadını çıkarın. VIP araç seçenekleriyle prestij, konfor ve güveni yaşayın.

ŞEHİR İÇİ HIZLI TRANSFER

Şehir içinde dilediğiniz yere hızlı bir şekilde transferinizi sağlayacağız.

OTEL REZERVASYONU

Rahat bir otele ihtiyacınız varsa, şoförlerimiz sizin için rezervasyon yaptıracak, sizi kapısına kadar bırakacaklar.

HAVAALANI TRANSFERİ

Havaalanından sizi şehrinizde dilediğiniz noktaya hızlı bir şekilde ulaştıracağız.

BAGAJ TAŞIMACILIĞI

Otelinize giderken, bagaj konusunda şoför arkadaşlarımız sizlere destek olmaktadır.

Binek Mercedes

Binek Mercedes

Tek Yön
Detaylı Bilgi İçin Arayınız

150₺
BİNEK MERCEDES

BİNEK MERCEDES

Çift Yön
Detaylı Bilgi İçin Arayınız

280₺
Vito Mercedes

Vito Mercedes

Tek Yön
Detaylı Bilgi İçin Arayınız

280₺
Sprinter

Sprinter

Çift Yön
Detaylı Bilgi İçin Arayınız

440₺

Kıbrıs Taksi Tarifesi

Kıbrıs Taksi Hizmetleri imkanından rahat ve konforlu bir şekilde yararlanmak istiyor iseniz, Kıbrıs taksi ile irtibata geçmeniz yeterlidir. Bulunduğunuz yerden seyahat planı yaparken, ada içi seyahat planını, ulaşım planını da rahat bir şekilde, şirketimiz aracılığı ile organize edebilirsiniz. Müşteri hizmetinin sizlere aktarılması konusunda, Kıbrıs taksi tarifesi anlayışında bir inceleme gerçekleştirdiğinizde, resmi bir işletme üzerinden alabileceğiniz, yasal bir işletme üzerinden alabileceğiniz konforlu hizmetin, ekonomik modeller ile sizlere sunulduğunu göreceksiniz. Her bölgeye ulaşım kesintisiz bir şekilde, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde her bölgeye ulaşım konforlu ve güvenli bir şekilde, aynı zamanda en ekonomik bedeller ile sizlere lüks araç filomuz ile sağlanmaktadır. Yalnızca bizim ile irtibata geçmeniz, ihtiyaç duymanız halinde rezervasyon planlaması yapmanız yeterli olacaktır.

Kıbrıs Taksi Tarifesine Dahil Olanlar

Şirketimiz ile irtibata geçtiğinizde, seyahat planlamadan önce araç tahsis işlemini yaptığınızda, sizlere vermiş olduğumuz ya da karşılıklı olarak mutabakata vardığımız Kıbrıs taksi tarifesi içerisinde, ulaşım hizmetleri, araç tahsis işlemleri ve doğal olarak personel tahsis işlemleri, sistem içerisinde yapılan görüşmede ortaya çıkarılmış ve dahil edilmiş durumda bulunacaktır. Bu ne anlama gelmektedir? Karşılıklı anlaşma neticesinde, ekonomik bedeller ile tarife ile yapılacak karşılıklı görüşme neticesinde şirketimizde envanterde bulunan lüks ve konforlu araçlardan bir tanesi, sizlere tahsis edilecektir. Havalimanına gelmeniz durumunda ya da deniz limanına gelmeniz durumunda, sizleri karşılayacak bir araç ve sizleri karşılayacak bir personel görevlendirilecektir. Sizin bulunduğunuz yerden alınması ve istediğiniz bölgeye, otele veya pansiyona veya herhangi bir alana, şehre, adrese götürülmeniz konusunda, bu personeller tamamen sizin emrinizde olacaktır. Bu araç tamamen sizin emrinizde olacaktır. Yine karşılıklı olarak görüşülüp, anlaşılmış işlemler neticesinde, intikal işlemi, ulaşım hizmeti tamamlandığı an itibarı ile personelimizin görevi sona erecek, yeniden talep etmeniz durumunda ister şirketimizi aramanız, ister iseniz görevlendirilen personele talebinizi bildirmeniz durumunda, aynı bölgeden istediğiniz bölgeye gönderilmeniz mümkün olacaktır

Uçak Rötar Yaparsa Taksi Tarifesi Değişir mi?

Merak ettiğiniz araştırma konulardan bir tanesi, bu sorunun karşılığına denk gelmektedir. Havalimanı ile Ercan Havalimanı aracılığı ile Kıbrıs’a intikal etmeyi planladığınızda, buna göre şirketimiz ile görüşebilir ve ekonomik Kıbrıs taksi tarifesi doğrultusunda araç tahsisi, araç planlaması, araç rezervasyon işlemi yapabilirsiniz. Ancak bulunduğunuz şehirden Kıbrıs’a ulaşma konusunda tercih ettiğiniz havayolu şirketinde, uçak rötar yapma ihtimali gündeme gelir ise, bu durumda elbette gerekli hassasiyet ve anlayış şirketimiz tarafından gösterilecektir. Burada belirlenmiş tahsis işlemlerinde ya da rezervasyon işlemlerinde size anlatılmış şekli ile personelimiz sizleri havalimanında bekleyecektir ancak, tahmin edeceğiniz gibi bunun belli bir süresi bulunmaktadır ve yapılan karşılıklı görüşmelerde bu süre size de tebliğ edilmiş olan, 2 saatlik işlem süresidir. Rötar yapılması durumunda, personelimiz ve size tahsis etmiş olduğumuz araç, 2 saat boyunca havaalanında sizleri bekleyecektir. 2 saatin sonunda, elbette ki rezervasyon işleminin iptal edilmiş olduğunu göreceksiniz. Ancak bir rötar söz konusu olduğunda, hemen bizle irtibata geçer iseniz, karşılama saatimiz ileriye alınacaktır.

Kıbrıs Taksi Tarifesi Gelince Değişir mi?

Merak etmeyin, endişelenmeyin, firmamızın güvenliği, ciddiyeti ve saygınlığı ortadadır. Kıbrıs taksi tarifesi konusunda şirketimiz ile irtibata geçtiğinizde, sizlere vermiş olduğumuz fiyatın, siz havalimanına geldiğiniz an itibariyle değişmesi, ulaşım hizmeti verildikten sonra sizlere söylediğimiz fiyattan daha yüksek bir bedel alınması mümkün değildir. Karşılıklı olarak rezervasyon kapsamında dile getirmiş olduğumuz fiyat, birebiri geçerlidir. Her ne olursa olsun, bu fiyatın değiştirilmesi, tarafınızdan ek para talep edilmesi, daha yüksek bir ücretin talep edilmesi söz konusu olmayacaktır.