Setur Kıbrıs Transfer

Setur ile beraber Kıbrıs ziyaretinizde özel anlar geçirebilmeniz mümkündür. Firma sizlere çeşitli otel ve tatil planları konusunda yardımcı olmaktadır. Her hangi bir mağduriyet durumunun oluşmaması için firma tarafından planlama tüm ayrıntıları ile gözden geçirilmektedir. Otel ve uçak rezervasyonları kontrol edilmesinin ardından sizlere bilgilendirme verilmektedir. Setur Kıbrıs transfer hizmetinde ise sizin havaalanından otelinize ulaşımınız konusunda her hangi bir zorluk yaşanmasına olanak verilmemektedir. Ulaşım konusunda zorluk yaşanmaması için sizlere özel araç seçenekleri sunulmaktadır. Bu özel araç seçenekleri sizi alarak otelinize kadar götürmektedir. Otele ulaşım esnasında kayboldum veya oteli bulamadım gibi durumların meydana gelmesine olanak verilmemektedir.

Setur Transfer Hizmetinde Araç Seçenekleri Lüks müdür

Transfer hizmeti esnasında lüks araç seçeneklerinin yer alması önemli bir husustur. Setur transfer hizmetinde araç seçenekleri lüks müdür sorusu bundan ötürü akıllarda yer almaktadır. Merak edilmekte olan bu durum için firma evet yanıtını vermektedir. VİP araç seçenekleri ile beraber bireylerin seyahat edebilmesine olanak verilmektedir. Araç seçenekleri içerisinde gerekli tüm VİP hizmetleri yer almaktadır.

Mini buzdolabı, TV ve gazete gibi seçenekler bulunmaktadır. Seyahatiniz esnasında  sizin özel bir şekilde zaman geçirebilmenize olanak verilmektedir. Seyahatiniz esnasında özel şoför tarafından bir şikayetin oluşması ise mümkün değildir. Özel şoförler tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde çalışmaktadır. Sizin keyifli bir şekilde seyahat edebilmeniz için trafik kurallarına en uygun şekilde sürüş hazzı vermektedir.

Setur Kıbrıs Transferlerinde Gecikme Olur mu

Gecikme gibi bir durumun transfer hizmetleri esnasında meydana gelmesi en istenmeyen durumlardan biri olarak yer almaktadır. Bundan ötürü akıllarda Setur Kıbrıs transferlerinde gecikme olur mu sorusu yanıt aramaktadır. Merak edilmekte olan bu durum için firma hayır yanıtını vermektedir. Her hangi bir şekilde gecikme gibi bir durumun meydana gelmesi söz konusu değildir. Araç seçenekleri rezervasyon saatinden önce belirtilmekte olan alan içerisinde yer almaktadır. Araç arızalanması gibi ekstrem durumlar için ise yedek araç seçenekleri yer almaktadır. Her hangi bir Setur Kıbrıs transfer aracının arızalanması durumunda yedek araç sizi alarak hizmet vermektedir.