Limak Kıbrıs Transfer

Limak Cyprus, tatilini Akdeniz’in en güzel noktalarından birisi olan Kıbrıs adasında da geçirmek isteyenlerin öncelikli olarak tercih ettiklerin oteller arasındır. Limak Cyprıs kurulduğu günden bugüne kadar konuklarına sunmuş olduğu üstün kaliteli ve güzel yüzlü hizmet ile ön plana çıkmaktadır. Tesis sağlamış olduğu kusursuz müşteri memnuniyeti ile yılın her döneminde dünyanın dört bir yanından gelen turistlerin öncelikli olarak tercih ettiği oteller arasındadır. İndirimleri yanı sıra yapmış olduğu lüks otelleri ve ulaşımı ile tüm gözleri üzerine çekiyor. Sizde kuzey kıbrısta otel veya ulaşım sıkıntısı çekiyorsanız limak Kıbrıs’ın internet üzerindeki sitesini ziyaret edin. Limak Kıbrıs Transfer olarak transferlere önem veriyoruz. Çünkü turistlerin en çok şikayetçi olduğu konulardan birisi budur. Turistler bu sıkıntıları çekmemesi ve tam kaliteli zaman geçirmesi için uğraşıyoruz.

Limak Cprus Kıbrıs Tatili

Aileniz ve sevdikleriniz ile uzun yıllar hafızlardan silinmeyecek bir tatil deneyimi için her detay titizlikle düşünülmüştür. Kıbrıs’ın en gözde yerleşim yerlerinin başında gelen Bafa bölgesinin benzersiz güzelliği ile tatil keyfiniz unutulmayacak bir deneyime dönüşecektir. Akdeniz’in bu cennet köşesinde aileniz ve sevdikleriniz ile doya doya tatil yaparken yılın bütün yorgunluğunu ve stresini atacak, yepyeni bir başlangıç için gerekli olan enerjiyi elde edeceksiniz. 

Limak Cyprus konuklarına, evlerinin konfor, rahatlık ve temizliğinde odalar ile hizmet vermektedir. Mükemmel bir tatil deneyimi için konaklanacak odanın konforu ve rahatı son derece önemlidir. Tesis bünyesinde hizmet veren odalar hazırlanırken bu temel prensip hiçbir zaman göz ardı edilmemiştir. Eğer sizde kuzey Kıbrıs’ın gözde ve tarihi yerleri ziyaret etmek istiyorsanız ve farklı deneyimler istiyorsanız bizi tercih etmeyi unutmayın.

Limak Cyprus Tatili

Limak Cyprus, konuklarına unutulmaz bir tatil deneyimi için eşsiz lezzetlerden oluşan menülerle hizmet vermektedir. Alanlarında deneyimli ve uzman olan ustalar tarafından hazırlanan enfes yiyecekler ile tatil keyfinizi taçlandıracaksınız. Tesisin yaz konsepti Ultra Her şey dahildir. Daha fazla bilgi ve fırsat için resmi siteyi ziyaret ediniz. Kuzey Kıbrıs’ta zamanınızın tamamını verimli geçirmeniz dileği ile. Tatilinizi kuzey Kıbrıs’ın en güzel otelinde ve en tarihi mekanlarında tamamlayın.