Lefkoşa Otel Fiyatları

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne bu sene bir tatil programı gerçekleştirmeyi düşünüyor iseniz, tatili Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde geçirmek istiyor iseniz, sizlere muhteşem bir tatil sunulacağını söylememiz mümkün olacaktır. Dört mevsimi ılıman bir iklimde yaşayacağınız bir ülkeden bahsedilmektedir. Bu ada ülkesinde ziyaret edeceğiniz ya da edebileceğiniz şehirlerin ilk sırasında hiç şüphesiz ki, Lefkoşa bulunmaktadır. Eğer tercihiniz bu şehirden yana olacaksa, Kıbrıs Lefkoşa otel fiyatları konusunda konaklama yönünden bir inceleme yapıyor iseniz, bütçe ve beklentiler doğrultusunda hareket etme şansının bulunduğunu, size hitap edecek otellerin hizmet verdiğini göreceksiniz.

Elbette bu otellere ulaşma konusunda, Kıbrıs transfer hizmeti almayı düşünüyorsanız, işletmemiz ile irtibata geçmeniz, sorunsuz yani problemsiz, güvenli, hızlı, konforlu, lüks araçlar ve ekonomik bedeller ile ulaşım hizmeti almanız mümkün olacaktır.

Kıbrıs Lefkoşa Otelleri

Hangi otellerde kalabilirsiniz? Lefkoşa de hizmet veren oteller hangileridir ve fiyatları nelerdir? Gibi tüm araştırmalarınızın karşılığında, Kıbrıs Lefkoşa otel fiyatları anlayışında sizlere göre, sizlerin bütçesine göre belirlenmiş gecelik fiyatlar ile karşılaşacaksınız. Otel anlayışına baktığınızda ya da tercih edebileceğiniz otel isimlerine baktığınızda, Sky Hotel, Castelli Hotel, Centrum Hotel gibi 3 yıldızlı oteller ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca Suites Luxury Rentals gibi Apart Otel seçeneğini tercih etmeniz mümkün olacaktır. Semeli 4 yıldız Otel'de konaklayabilirsiniz.

Tercihiniz 4 yıldızlı otellerden yana olacak ise, Merit Lefkoşa Hotel yönünde ya da Kleopatra Hotel yönünde de tercihte bulunmanız mümkün olacaktır. Butik Otel anlayışında bir tatil geçirmeyi planlıyor iseniz, yine tavsiye edilen konaklama mekanları arasında Gül Hanım Butik Otel ön plana çıkmaktadır. Daha lüks, daha konforlu otellerde kalma ya da çalışma gibi bir düşünceye sahip bulunuyor iseniz, bu durumda sizlere Kıbrıs'ta hizmet veren yüksek kaliteli otel anlayışında uygun fiyatlarında sunulduğunu göreceksiniz.

Kıbrıs Lefkoşa Otel Ücretleri

Ne gibi ücretler ile karşılaşacaksınız? En düşük fiyat ya da en yüksek fiyat anlayışında neler geçerlidir? Kıbrıs Lefkoşe otel fiyatlarında sizlere sunulan fiyat anlayışının, gecelik kişi başı ücretlerde 300 Türk Lirası civarından başladığını göreceksiniz. Elbette erken rezervasyon seçeneklerini değerlendirmeniz durumunda, 200 ya da 225 Türk Lirası gibi seviyelere de düşmeniz mümkün olacaktır. Bunun ile birlikte, tercih etmiş olduğunuz otelin, tesisin, sunduğu imkanların yükselmesi ile birlikte, kişi başı ücret fiyatının 500 ya da 600 Türk Lirasına, 1.000 ya da 1.500 Türk Lirasına kadar çıkma ihtimali de bulunmaktadır.

Kıbrıs Lefkoşa Otellerine Nasıl Gideceğim?

Bir diğer konu sizler için Kıbrıs Lefkoşe otel fiyatları haricinde ve Lefkoşe’de bulunan oteller ve ulaşım imkanı olabilir Elbette Kıbrıs'a daha önce gelmemiş iseniz, bu sene ilk defa tatil programına dahil etmiş iseniz, nasıl intikal edeceğiniz konusunda tereddüt duyuyor ya da araştırma yapıyor olabilirsiniz. Bu durumda Kıbrıs taksi hizmetlerinden yararlanmanız mümkün olacaktır. Lüks ve konforlu araçlar ile seyahat etme ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Özel araç görevlendirmesi, kişiye özel taksi ya da araç tahsis işlemlerinin yapılması mümkün olacaktır.

Fiyat konusunda da tereddüt duymanıza gerek bulunmamaktadır. Lefkoşa başta olmak üzere, Kıbrıs içi ulaşım hizmetlerinin sağlanmasında en uygun seviyelerin, en süratli ve güvenli bir şekilde sunulduğunu tespit edebilirsiniz Ercan Havalimanı'na gelmiş olmanızın ve buradan otellere gitmek istemenizin, gelmeniz ve buradan ve Lefkoşa üzerinde bulunan otellere gitmek istemeniz önemli değildir Sadece bir defalık ulaşım hizmeti ile birlikte, tatil süresince araç tahsis işleminin yapılması, her bölgeye gezi düzenlenmesi ya da ulaşım imkanının sağlanması da mümkün olacaktır.