Farmasi

Kuzey Kıbrıs Transfer

Birçok insanın ve biz Türklerin gözdesi olan kuzey Kıbrıs yazın en çok tercih edilen yerlerden biridir. Tuist olarak giden insanların en çok düşündüğü şeyler arasında konaklama da vardır. Doğal güzelliği ile tüm gözleri üzerine çeken yerleri olduğu için turistlerin ilk tercihlerinden biri kuzey Kıbrıs olabiliyor. Uçak veya başka yollarla kuzey kıbrısa gitmek istiyorsanız kalacağınız yeri ücretleri ve özel araç gibi diğer masrafları düşünüp ona göre bir plan yapmanız gerekir. Peki ya kuzey kıbrısta transfer olarak bir  yerden bir yere gitmek için neler yapmanız gerekiyor biraz buna değinelim. Daha fazla vakit kaybetmeyip doğrudan otelinize veya şehir merkezine gitmek istediğinizde ise ulaşımınızı taksi, servis otobüsleri, özel transfer veya araç kiralama yaparak sağlayabiliyorsunuz. Tabi her turist bir yerden bir yere gidip gelirken isteyeceği konforu ve lüks bir ulaşım arar. Bu yüzden ise iyi bir araştırma yapması gerekir. Sizde kalacağınız yerin lüks olmasını istediğiniz gibi bizlerde önem veririz. Bir çok firma bu transfer işlemlerine çok önem veriyor bu da müşteri memnuniyeti getiriyor sizde kuzey kıbrısa giderken her türlü yolu deneyin ve en kaliteli olanı ve uygun olanı seçin.

Kuzey Kıbrıs Transfer seçeneklerinden biri de taksidir size ortalama olarak havalimanından taksi ile gideceğiniz konumlara göre ufak bir fiyat listesi oluşturduk;

  • Havalimanı – Girne (Çatalköy, Ozanköy, Bellapais ve Karaoğlanoğlu) 40 EUR
  • Havalimanı – Lapta, Alsancak ve Karşıyaka 50 EUR
  • Havalimanı – Esentepe ve Tatlısu 50 EUR
  • Havalimanı – Gazimağusa 40 EUR
  • Havalimanı – Bafra (İskele) 55 EUR
  • Havalimanı – Tatlısu (Küçük Erenköy) 75 EUR
  • Havalimanı – Kuzey Lefkoşa 35 EUR

Kıbrıs taksi ile seyahat her zaman cazip bir ulaşım türü olmuştur. Özellikle yaz ayları gibi yoğun yolcu trafiğinin yaşandığı dönemlerde havalimanında pek fazla vakit kaybetmeden otele, şehir merkezine veya farklı noktalara hızlıca taksi ile ulaşım sağlamak çoğu yolcunun tercih ettiği ulaşım alternatiflerinden biridir. Araçları konforlu ve yolcu sayısına göre değişen farklı büyüklükteki araçlara sahiplerdir.