KKTC Transfer

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde gezebileceğiniz, ziyaret edebileceğiniz yerler sadece eğlence mekanları değildir. Turistik geziler amacı ile de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetini tercih edebilirsiniz. Böyle bir ihtiyaç ortaya çıktığında ya da böyle bir seyahat planı gerçekleştirdiğinizde, KKTC Transfer işlemleri konusunda, firmamız ile irtibata geçebilir ve tarafınıza tahsis işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Tahsis işlemleri anlayışının içerisinde, ihtiyacınıza göre, kişi sayınıza göre görevlendirilecek konforlu araçlar ve araçlar ile birlikte tahsis edilecek personellerimiz bulunmaktadır. Hangi bölgeye gitmek istediğinizi belirtmeniz, kaç günlük bir seyahat planı yaptığınızı belirtmeniz yeterlidir. Gereken hassasiyet gösterilecek, güvenli bir şekilde seyahat edebilmeniz, güvenli bir şekilde transfer işleminin tamamlanabilmesi için gereken her türlü kolaylık, ekonomik veriler ile sizlere sağlanacaktır.

KKTC Transfer Hizmetleri

Herhangi bir plan yapmış olabilirsiniz, herhangi bir tur hayal ediyor olabilirsiniz. İnternetten yapmış olduğumuz araştırmalar kapsamında, tercih ettiğiniz tur organizasyonuna göre firmamız sizlere destek sağlayacaktır. Olimpos Tepesi veya limasol Tuz gölü, Tuz Gölü bahçesi, Nissi Plajı, arkeoloji parkı, katedraller gibi herhangi bir bölgeye gitmek istemeniz hiç önemli değildir.

Firmamız hem bu tarihi ve turistik mekanlar hakkında sizlere gereken kısa bilgiyi aktaracak, hem de seyahat planlamasına ışık tutacak, zamanlama konusunda gereken bilgileri sizlere verecektir. Sadece bizim ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

Kıbrıs Transfer İçin Rezervasyon

Elbette firmamız ile irtibata geçmeniz, KKTC Transfer işlemleri öncesinde rezervasyon yaptırmanız anlamına gelecektir. İşletmemize iletişim numaralarından ya da WhatsApp üzerinden ulaşmanız ile birlikte, önce karşılıklı olarak ihtiyacınız tespit edilecektir. Nasıl bir seyahat planı yapmak istediğiniz ya da hangi tura katılmak istediğiniz hakkında beklentileriniz alınacaktır.

Grup sayısı, kişi sayısı ya da yolcu sayısı şeklinde bir belirlemede yapıldıktan sonra, ihtiyacınızı giderecek uygun araç tespit edilecektir. Zamanlama ve tatil planı ve kişi sayısı ile birlikte, tarafınıza bir ekonomik bedel iletilecektir. Burada iletilecek ekonomik bedel, yolcu sayısına göre ve rezervasyon gününe göre değişiklik gösterecektir. Havaalanından alımlarınız yada deniz yolu ile gelmeyi düşünüyor iseniz, limandan alınmanız elbette ki mümkündür.

Personelimiz tahsis edilen araç ile birlikte sizlere karşılayacak ve tur organizasyonu başlayacaktır. Arzu etmeniz durumunda, seyahat ettikten sonra, hava yolu ya da deniz yoluyla seyahat ettikten sonra, konaklayacağınız yere götürüleceksiniz. Ertesi gün tur organizasyonu başlayacaktır.

Kıbrıs Transfer Fiyatları Ne Kadar?

Burada belirleyici olan, KKTC Transfer anlayışında ekonomik açıdan bir araştırma yaptığınızda, fiyatlar konusunda bir araştırma yaptığınızda, firmamızın ada üzerinde en uygun ekonomik bedeller ile sizlere hizmet verdiğini göreceksiniz. Sosyal medya hesaplarından firmamız hakkında araştırma yapabilir, forum sitelerinden firmamız hakkında araştırma yapabilir, tatil firmalarının internet sitelerinden firmamız hakkında araştırma yapabilirsiniz.

En ekonomik bedeller sizlere en konforlu araçlar, son model araçlar ile yansıtılmaktadır. Fiyat almak için firmamıza irtibat telefon numaralarından ulaşmanız, fiyat almak için firmamıza WhatsApp üzerinden ulaşmanız ya da fiyat almak için firmamıza sitemizin iletişim formu üzerinden ulaşmanız yeterli olacaktır.

Kıbrıs Transfer Süresi

Elbette ada içinde gitmek istediğiniz yere göre, KKTC Transfer süresi de değişiklik gösterecektir. Ancak zaman ve kilometre açısından araç tahsis işlemlerinde herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.

İsterseniz sadece yolculuk sonunda liman ya da havaalanından alınıp, ikametgah edeceğiniz yere bırakılırsınız, isterseniz ada içerisinde herhangi bir yerden alınıp, gitmek istediğiniz yere bırakılırsınız. İsterseniz tur organizasyonlarına katılırsınız. Birden fazla gün, birkaç gün tarafınıza araç tahsis edilmesi, bir aracın sadece size tahsis edilmesi mümkün olur.