KKTC Transfer Dönemi

KKTC transfer dönemi adeta bölgenin vazgeçilmez unsurlarının olduğu bir dönem olarak tarihine işlenmelidir. Transferler ile otellere ulaşım sağlayan kişiler özel araçlarıyla gitme imkanlarının devre dışı bırakıp uçak ile ya da yat ile gitmeyi tercih etmektedirler. Araç trafiği Türkiye ile aynı standartlarda olmayan Kıbrıs’a feribot ile geçmek yerine genellikle, uçakla gitmeyi tercih etmektedir birçok kişi. Transferlerin kusursuzca çalıştığı bölgede ulaşımın hiçbir zaman ve koşulda sorun olmadığı görülmektedir.

Transferler ile Tatil

Tatillerini Kıbrıs da geçirmek isteyen aileler otellerine gidebilmek için tur firmalarında satın aldığı paketlere transferleri de dahil etmektedir. Transferler ile tatil oldukça konforlu ulaşım kolaylığı sağlıyor olması sebebiyle. Transfer firmaları oteller ile anlaşmaları sebebiyle fiyatlandırma olarak paket olarak satın alınan turlarsda yüksek oranlarda müşterilere sunulmamaktadır. Yaklaşık birkaç yıl öncesine kadar transfer araçlar VIP hizmet vermeleri sebebiyle lüks hizmetler kategorisinde hizmet verirken günümüzde bu gelenek yerini güncel standartlara indirmiş ve fiyatlandırma konusunda kullanıcılara kolaylıklar sağlanmıştır.

KKTC Tatil

Tatil için geç kalanların son çare olarak gördüğü Kıbrıs aslında gözde tatil mekanlarından biri olarak yer almaktadır. Genellikle, yaz tatili yapamayın Eylül ya da Ekim döneminde gitmek zorunda kalanlar Kıbrıs’ı tercih eder, sıcak iklim olması sebebiyle ancak eğlencenin ve tatilin en gözde mekanlarının olduğu KKTC tatil gündemin oldukça ünlü merkezleri arasında yerini alırken, en iyiler listlerinin ilk sıralarında yer alan oteller KKTC’ de bulunmaktadır.

KKTC transfer Dönemi oteller sebebiyle ciddiyet kazanarak konu kişiler açısından önem arz etmektedir. Kıbrıs’ın dört bölgeye bölünmesi transfer ağı olarak müşterilere sorunsuz hizmet etmek için gerekli alt yapıyı sağlamak açısından önemli bir durumdur. Kıbrıs tatil cenneti olarak görülen önemli bölgelerden biridir. Ancak eğlence sektörünün de merkezi konumunda olduğu yine gözlerden kaçan bir detay olmaktadır. KKTC birçok ünlü isime ev sahipliği yaparak eşsiz ve muhteşem konserlere bünyesinde yer vermiştir. Köklü zincir otelleri bulunan bölgenin özellikleri oldukça fazladır. Transfer ağının güçlü olduğu bölgenin yıllık turist sayısı hemen hemen ege bölgesinin oranlarına yakın rakamlardır.