KKTC Taksi

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, tatil planlarında, eğlence planlarında, turistik gezilerde son dönemlerin en fazla tercih edilen ortamları, ülkeleri arasında bulunmaktadır. Özellik ile yerli ve yabancı turistlerin ilgi gösterdiği bu bölgede, sizde yer almak, bölge hakkında bilgi sahibi olmak, tatil planlarında tarihi ve turistik yerleri dolaşmak istiyor iseniz ve adaya gelmeniz durumunda, ülke içi ulaşım hizmetlerinde kullanmak amacıyla bir taksi şirketi araştırıyor iseniz ya da ulaşım hizmeti veren bir firmaya ulaşmayı düşünüyor iseniz, KKTC taksi hakkında bilgi sahibi olmanız, şirketimiz hakkında bilgi sahibi olmanız sizlere tavsiye edilecektir.

Şirketimiz kurulduğu andan günümüze kadar uygulamış olduğu ulaşım hizmetleri ile adından en fazla söz ettiren şirket özelliğini elde etmiştir.

En fazla tercih edilen, en ekonomik ulaşım hizmetlerini en güvenli şekilde ve en ekonomik ulaşım hizmetlerini en konforlu şekilde sizlere sunan, resmi anlamda kurulmuş, resmi anlamda onaylanıp, yetki belgesini, ulaştırma hizmetleri için yetki belgesini almış bir şirket anlamına gelmektedir. Sabit duraklarımız ile seyyar araçlarımız ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin her bölgesinden sizler alınacak, istediğiniz herhangi bir bölgeye, konaklama mekanına ya da eğlence mekanına ya da turistik bölgelerine götürüleceksiniz.

Vermiş olduğumuz hizmetler sadece ada içi ulaşım hizmetleri anlamına gelmemek ile birlikte, arzu etmeniz ya da ihtiyaç duymanız durumunda, turlar kapsamında da deneyimli personellerimiz ve araç filomuz ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

KKTC Taksi Güvenilir mi?

Elbette ulaşım hizmetlerini alma konusunda, hem güvenli ve konforlu hizmet, hem lüks araçlar, hem de ekonomik değerler açısından tereddüt duyuyor olabilirsiniz. Bu yüzden seyahat işlemini gerçekleştirmeden, adaya ulaşmadan önce, ada içi ulaşım konusunda araştırma yapıyor olabilirsiniz. Yaptığınız araştırmalarda karşılaşacağınız işletmelerden ya da ulaşım hizmeti veren firmalardan bir tanesi karşınıza KKTC taksi olarak çıkacaktır.

Peki işletmemiz açısından herhangi bir güvenlik endişesi duyabilir misiniz? İşletmemizin sizlerden farklı bedelleri tahsis etmesi, karşılama hizmetini vermemesi, ulaşım hizmetlerinde aksaklık meydana getirmesi mümkün olabilir mi? Çalışma prensiplerimiz, referanslarımız ortadadır. Yapacağınız görüşmelerde, yapacağınız araştırmalarda, forum sitelerine, sosyal medya hesaplarına ulaşım hizmetleri konusundaki paylaşımlara, blok sayfalarına baktığınızda, yaşamanız muhtemel herhangi bir mağduriyet, karşılaşmanız muhtemel ekstra bir olumsuz durum olmadığını tespit edebilirsiniz.

Ayrıca şirketimiz ulaşım hizmetleri konusunda, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde resmi olarak yetki almış bir işletmeyi, hizmet sunumu veren bir şirketi işaret etmektedir.

Kıbrıs Taksi Hizmetleri Nelerdir?

Bizim ile irtibata geçmeniz ve hizmet almayı düşünmeniz konusunda, tercih edebileceğiniz seçenekler elbette farklı ulaşım hizmetlerinden meydana gelmektedir. Nedir bu hizmetler ya da Kıbrıs taksi olarak sizlere vereceğimiz hizmetler nelerdir? Havaalanından alınıp, konaklayacağınız yere bırakılmanız, limandan alınıp konaklayacağınız yere bırakılmanız, havaalanından ya da limanlardan personel tarafından karşılanmanız, vermiş olduğumuz hizmetlerin ilk aşamasını meydana getirmektedir.

Bunun ile birlikte, konakladığınız yerlerden alınmanız, istediğiniz yere götürülmeniz, eğlence mekanlarına götürülmeniz, turistik mekanlara, tarihi kalıntılara götürülmeniz, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti içerisinde herhangi bir bölgeye ulaşım hizmeti almanızda sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler arasında bulunmaktadır. Bunlarla sınırlı mıdır? Elbette ki hayır. Arzu eden herkese, tur hizmeti de verilmektedir.

Kıbrıs Taksi Ücretleri Nasıl?

Ekonomik bir şekilde hizmet almak, ulaşım ya da tur hizmeti almak istiyor iseniz, firmamızı tercih etmenizi sizlere tavsiye edeceğiz. KKTC taksi olarak ada üzerindeki en nitelikli, en kaliteli, en güvenli ve en konforlu hizmeti, en ekonomik şartlar ile sizlere sunmaya devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızdan irtibata geçmeniz ile birlikte, fiyatlarımız hakkında, mesafeler hakkında, ulaşım süresi hakkında net bilgilere ulaşmanız mümkün olacaktır.