KKTC Taksi Telefonları

Bizimle irtibata geçmek için, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde ulaşım hizmetlerinden, firmamızdan yararlanabilmeniz için, iletişim seçeneklerimiz üzerinden önceden firmamız ile irtibata geçmeniz, sizlere bir araç tahsis edilmesi, personel tahsis edilmesi yani rezervasyon işleminin yapılması anlamına gelmektedir. İhtiyaç duyduğunuz KKTC taksi telefonları bu yazının devamında, ulaşım sağlayabileceğiniz internet sitemizde verilmiştir.

Bu numarayı aramanız için herhangi bir zamanı, herhangi bir günü beklemenize gerek yoktur. 7/24 aktif olan irtibat telefon numarasından işletmemize ulaşabilirsiniz. Elbette güler yüzle, elbette samimiyetle, elbette anlayış ve bilgi verici bir sistem ile bir görüşme ile karşılaşacağınızı bilmenizde gerekmektedir.

KKTC Taksi Whatsapp İle İrtibat

KKTC taksi olarak karşınıza çıkmış işletme ile yapacağınız ön görüşme için, rezervasyon için, irtibat için kullanabileceğiniz tek seçenek, sizler ile paylaşmış olduğumuz irtibat telefon numarası değildir. Elbette KKTC taksi telefonları olarak karşınıza çıkarılmış GSM numarası yani cep telefon numarası üzerinden, WhatsApp uygulamasını kullanmanız mümkündür.

Bu sayede, yazarak müşteri hizmetleri temsilcimiz yani personelimiz ile görüşebilir ve tarafınıza, istediğiniz yerde, istediğiniz saatte araç tahsis edilmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik WhatsApp uygulaması üzerinden irtibata geçmeniz durumunda, Kıbrıs'a gelmiş iseniz, bireysel olarak herhangi bir bölgeye gitmiş iseniz ve herhangi bir noktadan alınmayı talep ediyor iseniz, konum paylaşma uygulamasını kullanabilir, en kısa sürede, sadece birkaç dakika içerisinde bulunduğunuz noktaya vermiş olduğunuz konuma, firmamız tarafından araç gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

KKTC Taksi Telefon Hizmetleri

Şirketimizi telefon üzerinden aramanız ile birlikte, KKTC taksi telefonları üzerinden personelimize ulaşmanız ile birlikte, alacağınız hizmetler, araç planlaması, tur planlaması olabilir. Kendinize ait ihtiyacınıza ve ulaşım zamanınıza göre, araç tahsis işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kullandığımız filomuzda bulunan araçlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Seyahatinizin gerçekleşme süresini öğrenebilirsiniz. Kaç kilometre yol kat edeceğinizi öğrenebilirsiniz. Seyahat ücretini öğrenebilirsiniz. Şirketimiz tarafından verilen hizmetleri öğrenebilirsiniz. Hizmetlerinde nerelere gidileceği, ne kadar kalınacağı ya da ne kadar zaman içerisinde tur organizasyonun gerçekleşeceği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Arzu etmeniz durumunda, personelimiz sizlere bölge ile ilgili, tarihi ve turistik bölgeler açısından, konaklama tesisleri açısından, eğlence mekanları açısından da ihtiyaç duyduğunuz bilgileri tarafsız bir şekilde, objektif bir şekilde aktaracaktır.

Elbette herhangi bir tesise, herhangi bir eğlence mekanına, herhangi bir otele doğrudan yönlendirme yapılmayacak, en fazla tercih edilen, en fazla kullanılan ya da en fazla müşteri memnuniyeti elde edilen tesislere, konaklama mekanlarına ait bilgi paylaşımı yapılacak, inisiyatif sizlere bırakılacaktır.

KKTC Taksi Telefon İle Rezervasyon

KKTC taksi telefonları üzerinden şirketimize ulaşmanız durumunda, rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirmenizde mümkündür. Elbette sadece rezervasyon yapmak için değil, seyahat ya da ulaşım hizmetleri hakkında, araçlar hakkında, ulaşım süresi hakkında ya da taksi bedelleri, taksi ücretleri hakkında bilgi sahibi almanız da mümkün olacaktır.

Ancak geleceğiniz zaman net olarak belli ise, nereden nereye gideceğinizi net olarak planlamış iseniz, rezervasyon işlemini gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca Ercan Havalimanı'ndan karşılanması istiyor iseniz, Girne limanından karşılanmak isteniyor iseniz, personelin ve size tahsis edilen aracın, Havalimanı çıkışından ya da gemi limanı çıkışından sizleri karşılamasını istiyor iseniz, rezervasyon yapabilirsiniz. Emin olun tam belirttiğiniz saatte personelimiz ve aracımız ilgili ulaşım sistemlerinin çıkışından sizleri karşılayacaktır.

Sizlere güvenli ve konforlu hizmet vermeye başlayacaktır. Bu konuda rezervasyonu iptal aşamasını düşünüyor iseniz, geldiğiniz uçağın rötar yaptığını düşünüyor iseniz, belirlemiş olduğumuz standart prosedür, 2 saat boyunca tahsis edilen aracın ve personelin ilgili bölgede sizleri bekleyecek olmasıdır. Bir aksaklık yaşanacağını ve bu sürenin geçileceğini düşünüyor iseniz, irtibata geçip, rezervasyonu erteleyebilir ya da rezervasyonu iptal edebilirsiniz.