Farmasi

KKTC Girne Taksi

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti denilince akla gelen şehirlerin ilk sırasında hiç şüphesiz ki, Girne bulunmaktadır. Firmamız KKTC Girne taksi olarak bu şehirdeki her türlü ulaşım hizmetlerinizi karşılamak amacıyla, sizlere kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir. Farklı noktalardan alınmanız, karşılanmanız, istediğiniz bölgeye götürülmeniz mümkün olacaktır.

Hizmetlerimizde 7 gün, 24 saat anlayışı geçerlidir. Araç filomuza baktığınızda, Mercedes marka son model araçlar ile karşılandığınızı, konforlu araçlar ile güvenli bir şekilde ulaşım hizmetinin tarafınıza aktarıldığını görebilirsiniz. Nereye gitmek istediğinizin ya da nereden alınmak istediğinizin hiç bir önemi bulunmamaktadır.

KKTC Girne Taksi Hizmetleri

Firmamız sadece bildiğiniz klasik anlamda taksi hizmetini sizlere vermemektedir. KKTC Girne taksi olarak, elbette ada içi ulaşım hizmetleri karşılanmaktadır. Gerek adayı ziyaret eden bireylere ya da kurum, kuruluş veya gruplara, gerek ise ada içerisinde konaklayan herkese, her kesime hizmet verilmektedir.

Ancak ulaşım hizmetleri belirli bir bölgeden alınıp, belirli bir bölgeye götürülme hizmeti ile sınırlı kalmamaktadır. Firmamız tarafından tur kapsamında organizasyonlarda düzenlenmektedir. Yeterli kapasiteye sahip lüks araçlar görevlendirilmekte, kaç kişi ile hareket ettiğinizin ya da kaç kişilik bir grup ile hareket ettiğinizin hiçbir önemi bulunmamaktadır.

Sadece önceden irtibata geçip, rezervasyon işlemini yapmanız yeterlidir. Klasik, bildiğiniz ulaşım hizmetlerinin haricinde, Girne, Lefkoşa, Gazimağusa turu gibi aklınıza gelebilecek her türlü etkinlik içinde, sizlere araç desteğini, personel desteğini sağlamaktayız. Sadece telefon ile internet ile WhatsApp ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

Girne Taksi İletişim

Firmamız ile iletişime geçme konusunda, internet anlayışını, internet özelliklerini kullanabilirsiniz. Sabit hatlar ya da GSM şirketleri yani cep telefon numaraları üzerinden irtibata geçebilirsiniz. İnternet sitemizin iletişim formunu doldurabilir, talep bildirebilir, rezervasyon yapabilirsiniz. Kullanıyor iseniz, tercih ediyor iseniz, ilgi gösteriyor iseniz, WhatsApp üzerinden de firma temsilcimiz ile irtibata geçmeniz mümkün olacaktır.

Önce ihtiyacınız belirlenecek, önce ihtiyacınıza göre uygun nitelikte araç tahsisinin yapılacağı ifade edilecek, sonra ulaşım mesafesi hakkında görüşme yapılacak, zaman planlaması yapılacak ve hemen arkasından, sizlere firmamız tarafından ekonomik olarak tahsis işleminin bedeli aktarılacaktır. Mutabık kalınması, rezervasyon yapılması anlamına gelecektir. Rezervasyon yapılması ile birlikte, anlaşılan araç ve personel, istediğiniz bölgeye görevlendirilecek ve sizin karşılanmanız sağlanacaktır.

Girne Taksi Havalimanı'ndan Karşılar mı?

İlk defa Kıbrıs'a geliyor iseniz, ne yapacağınızı, nereye gideceğinizi bilmiyor iseniz ya da rezervasyon yaptığınız bir konaklama tesisi, bir otel bulunuyor ise ancak, buraya ulaşma konusunda tereddüt duyuyor iseniz veya nasıl gidilip, ne kadara mal olacağını bilmiyor iseniz, endişe duymayın.

Sizlere KKTC Girne taksi olarak bu konuda gereken desteği sağlamaktayız. Sadece irtibata geçmeniz, iletişim kurmanız durumunda, hangi ulaşım seçeneğini tercih ettiğinizi belirtmeniz, nerede olacağınızı ifade etmeniz yeterlidir. Elbette Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne havayolu aracılığı ile gelebilir, elbette Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne deniz yolu aracılığı ile gelebilirsiniz.

Bahsettiğimiz gibi irtibat kurduğunuzda, firma personelimize hangi bölgeye geleceğinizi belirtmeniz yeterlidir. Rezervasyon yapılacak araç tarafınıza personel ile birlikte tahsil edilecek, havaalanından karşılanmanız sağlanacak ya da denizyolu taşımacılığını tercih etmiş iseniz, limandan karşılanmanız, araç ve personelimiz ile birlikte sağlanacaktır. Rezervasyon protokolü kapsamında, personelimiz havaalanı çıkışında ya da liman çıkışında karşınızda olacaktır.

Alacak araca, refakat edecek araca yapılacak intikal ile birlikte, otelinize ya da yakınınıza veya arkadaşınıza veya konaklamak istediğiniz ya da ziyaret etmek istediğiniz bölgeye sizleri götürecektir. Seyahatiniz esnasında güler yüz, samimiyet, içtenlik, sıcaklık ile hareket edileceğinden ve güvenli, konforlu seyahat için her türlü tedbirin alınacağından ve karşınıza çıkarılacağından emin olabilirsiniz.