Kıbrıs Ucuz Otel

Tatil bölgeleri arasında tercih edilebilecek pek çok önemli bölgenin bulunduğundan söz edebilmek mümkündür. İşte bu bölgeler arasında ülkemizde olduğu gibi yurt dışı seçenekleri arasında da en sıklıkla tercih edilebilecek olan yerlerden bir tanesi Kıbrıs bölgesidir. Kıbrıs ülkesinin tercih edilmesindeki en temel sebepler arasında Kıbrıs transfer hizmetlerinde yer alan avantaj yatmaktadır. Özellikle Kıbrıs taksi aracı ile gerçekleştirilecek olan ulaşımlarda daha az tutarların ödenmesinden kaynaklı olarak pek çok kişi tarafından kolay ulaşım açısından tercih edilebilecek bir tatil bölgesidir. Aynı zamanda ucuz otel arayan kişiler tarafından yapılacak olan Kıbrıs ucuz otel aratmalarının da oldukça kapsamlı bir şekilde yapılabileceği ve uygun otellerin bulunabileceği bir yer olarak gösterilebilir.

Kıbrıs Parklane Otel

İşte Kıbrıs ucuz otel araştırmaları sırasında karşılaşılabilecek olan ilk ve en önemli otellerden bir tanesi de Kıbrıs Parklane Otel olarak gözlemlenebilir. Yorumlarında son derece temiz ve konforlu damgasını alan Parklane otel, Limasol bölgesinde yer almaktadır. Odalarda ve lobilerinde ücretsiz WiFi hizmeti bulunmakta olup ekstra olarak en iyi özellikleri arasında evcil hayvanların kabul edilmesi, klima, restoran, havuz, SPA, otel bar, spor salonu, otopark gibi hizmetlerden söz edilebilir. Oda özellikleri arasında balkon ve teras, banyo, küvet, çalışma masası, elektrikli su ısıtıcısı, internet, klima, makyaj aynası, oda kasası, telefon, televizyon, ütü masası gibi seçenekler bulunuyor. Otel konseptinde yer alan özelliklere bakıldığında açık yüzme havuzu, 7/24 resepsiyon hizmeti, gece kulübü, havaalanı servis, iş merkezi, kapalı yüzme havuzu, mini market ve tekel bayii, çamaşırhane servisi, denize sıfır konum, asansör, bagaj servisi gibi özelliklerin yer aldığı da görülebilmektedir.

Kıbrıs Oscar Resort Otel

Yine Kıbrıs ucuz otel şeklinde bir araştırma yapıldığında tercih edilebilecek olan en önemli konumlardan bir tanesi de Kıbrıs Oscar Resort Otel olarak kabul edilebilir. Şehre olan mesafesi 1.5 km olarak ölçülmüştür ve 20 dakikalık bir yürüme mesafesinde şehrin olanaklarından faydalanılabilir. Ercan Havalimanına olan uzaklığı ise 35 km’dir. Aynı zamanda Girne Kalesi, St. Hilarion Kalesi, Bufavento Kalesi gibi tarihi bölgelere yakınlığı açısından aynı zamanda otelde kalıp gezintilerin de gerçekleştirilebileceği bir yer olarak kabul edilebilir. Otelin özelliklerine bakıldığında TV, otopark, balkon ve teras, sigara içilmeyen odalar, makyaj yanası, oda kasası, engelli otoparkı, beach bar, etkinlikler, kumarhane, buhar odası, güzellik salonu, masaj, hamam, sauna, sıcak taş masajı, vücut bakımı, çocuk ve bebek karyolası, çocuk kulübü gibi daha pek çok ekstra özelliğin de bulunduğu bir otel statüsünde yer aldığından söz edilebilir.

Kıbrıs Altınkaya Otel

Eğer hem Kıbrıs’ta tatil yapmak hem de bu tatili ucuz yollu bir şekilde gerçekleştirmek için bir otel arayışı bulunuyorsa, bunun için Kıbrıs Altınkaya Otel kesinlikle tercih edilebilecek olan otel seçenekleri arasında yer almaktadır. Kıbrıs’ın Girne bölgesinde yer alan otelin konumu ve çevredeki önemli yerlere olan mesafesi oldukça iyi durumdadır. Ekstra olarak bakıldığında restoran, otel barı, spor salonu, otopark, havuz, danışma, etkinlikler, televizyon, merkezi ısıtma, odalarda ve lobide ücretsiz WiFİ, su masajı küveti, sauna, masaj şeklinde pek çok hizmetinin de bulunduğundan söz edilebilir. Gidip tatil yapanlar arasında olumsuz yorum ile çok nadir karşılaşılmakta olup beğenilerin kazanıldığı bir oteldir. Yani ucuz yollu bir tatil arayışında bulunulduğu zamanlarda özellikle Girne ve civarı merkezlerde bir otel aranıyorsa bu sayılan oteller en uygun fiyatlara ve en güzel olanaklara sahip otel seçenekleri arasında yer almaktadır.