Farmasi

Kıbrıs Turları

Kıbrıs seyahat planlarında, sadece eğlence mekanları, sadece oteller, sadece gazinolar ya da bilinen diğer adı ile kumarhaneler bulunmamaktadır. Elbette dinlenmek, eğlenmek amacı ile bu eşsiz güzelliklere sahip sahilleri ya da geniş imkanlar sunan otelleri tercih edebilirsiniz. Ancak yapacağınız seyahatlerde, değerlendirebileceğiniz seçeneklerin arasında, Kıbrıs turları olarak ifade edilecek etkinliklerde bulunmaktadır. Dünya’da gezilip görülmesi gereken yerlerden biridir Kıbrıs.

Akdeniz iklimine sahip olması nedeni ile birçok yerli ve yabancı turistleri ağırlamaktadır. Gezilmesi ve görülmesi gereken birçok mekân bulunmaktadır. Denizi, sahili ve plajları ile turistik birçok yer bulunmaktadır. Kıbrıs’ ta gezi için birçok firma ve seçenekler bulunmaktadır. Kıbrıs kültür turu düzenleyen firmalar sayesinde tatilinizin ve turlarınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu gezi turlarının yanı sıra kendinize özel ve ailenizle birlikte Kıbrıs’ı gezmeye gelebilirsiniz. Hava yolları veya Türkiye limanlarından deniz yolu ile Kıbrıs’ a gelebilirsiniz. Kıbrıs’ ta gezi yapmayı planlarken orada da bazı ihtiyaçlarınız olacaktır. Bunların başında geziler yapabilmeniz için araç bulmaktır.

Kıbrıs anlatıldığı gibi, otelleri, plajları, gazinoları ya da bilinen diğer adı ile kumarhaneleri ile anılıyor olsa da, aslında tarihi ve turistik mekanlarında ziyaret edilmesi gereken, hatta mutlaka görülmesi gereken yerler arasında bulunduğu görülmektedir.

Kıbrıs Tur Seçenekleri

Kıbrıs'ta ziyaret edebileceğiniz tarihi ve turistik mekanlar anlayışına bakıldığında, farklı etkinliklerin ya da organizasyonların karşınıza çıkarıldığını göreceksiniz. Kıbrıs turları anlayışında, Kıbrıs'ta gezilecek yerler şeklinde bir araştırma gündeme getirdiğinizde, oldukça farklı seçenekler ile karşılaşırsınız. Olimpos Tepesi ya da limasol Tuz Gölü veya larnaka Tuz Gölü görebileceğiniz yerler arasında bulunmaktadır.

Pafos hayvanat bahçesi, limassol hayvanat bahçesi, Nissi Plajı, Kato pathos arkeoloji parkı, Nicholas katedrali, Barnabas Arkeoloji ve ikon müzesi, gavur taşı kaya mezarları, cikko manastırı, Hala Sultan Tekkesi, Hirokitya Trodos bölgesindeki boyalı kiliseler, Kaş Kalesi, Lamaka kalesi, Namık Kemal Zindanı, Salamis Harabeleri de, gezip görebileceğiniz, turlara ya da organizasyon veya etkinliklere dahil edebileceğiniz seçenekler arasında bulunmaktadır. Elbette bunlar ile sınırlı değildir. Birçok manastır, birçok tarihi eserde, sizlerin ziyaretine açık durumda bulunmaktadır. Kıbrıs’ ta gezilerinizi yapabilmeniz için çok çeşitli araç kiralama firmaları bulabilirsiniz. Yabancı bir yer de araç kiralama yaparken de dikkat etmeniz gereken bazı konular bulunmaktadır. Bunların içerisinde kiraladığınız aracın modeli, markası ve temiz olması en önemli faktördür. Kıbrıs kültür turu yapılırken kendinize özel araçlarınızın olması, tadını çıkarabileceğiniz bir tatil anlamına gelmektedir. Araç kiralama da Kıbrıs’ta öncü olan firmamız ile yerli ve yabancı çok sayıda turistlere hizmet vermekteyiz. Avrupa standartlarında hizmeti esas alan firmamız transfer araçları ve kişilere özel araç kiralık araçlarımızla prestijli bir tatil yapabilirsiniz.

Bunun haricinde, Mavi Köşk, Girne yat limanı tekne ve Tüplü dalış turları gibi seçenekleri tercih etme şansına da sahip olacaksınız. Beylerbeyi köyü, Karaman köyü, Acapulco Plajı, Beach Club, Kervansaray halk plajı, çıkarma plajı, Girne Kalesi ve yat limanı gibi tüm bölgelere de düzenlenen etkinlikler, turlar bulunmaktadır.

Kıbrıs Turları Ücretleri

Firmamız yukarıda sayılan ya da sayılmayan tüm turlar konusunda sizlere gereken desteği, gereken görevlendirmeyi ya da tahsis işlemlerini yapmaktadır. Kıbrıs turları anlayışında, bireysel olarak kişilere ya da gruplara, ailelere de her türlü ulaşım hizmetinin ya da sefer hizmetinin sağlandığı görülmektedir. Araç filomuzda bulunan sıfır modelde ve isteklere göre manuel ve otomatik vites seçenekleri ile şahıslara da hizmet verilmektedir. Transfer araçlarımız ise şahıs olarak geziye gelen kişileri havaalanı çıkış kapısından alarak gidecekleri yerlere götürmektedir. Kıbrıs kültür turu, düzenleyen firmalarında en çok tercih ettikleri transfer araçları da bünyemizde bulunmaktadır. Araçlara yapılan özel sigortalar ile olası sıkıntılı durumlar ile karşılaşılmamaktadır. Şahıs olarak tek araç kiralama veya toplu olarak kiralanan araç filolarımız da Kıbrıs’ta tektir. Yıllara dayanan araç kiralama ve transfer hizmetleri tecrübelerimiz ile müşterilerin istekleri en üst seviyelerde karşılanmaktadır. Kendinizi yabancı hissetmeden kendi aracını almış gibi keyifle tatil yapabilir, gezilerinizi düzenleyebilirsiniz.

Kendiniz bir plan gerçekleştirmiş iseniz, buna uygun tahsis ve personel görevlendirme işleminin yapıldığını göreceksiniz. Nereye gitmek istediğinize karar vermiş iseniz, bir seyahat rotası meydana getirmiş iseniz, gezilecek ve görülecek yerleri belirlemiş iseniz, sizin talepleriniz doğrultusunda araç görevlendirmesi ve personel görevlendirmesi yapılacaktır. Eğer siz gitmeniz, görmeniz ya da gezmeniz gereken yerler hakkında bir bilgi sahibi değilseniz, firmamız bu konuda da sizler ile yapılacak görüşme neticesinde, gerekli bir plan tatbik edecek ya da hazır turlara dahil olmanız konusunda, sizlere tavsiyelerde bulunacaktır.

Ücret konusunda, tur organizasyonları ücretleri konusunda da yapacağınız görüşmelerde, karşılıklı olarak oluşturulacaktır. Programlarında bir fiyat belirlenmesi yapılacaktır. Fiyat belirlenmesinde geçerli olan ise, güzergah, zaman, kilometre ve bunun ile birlikte, taşınacak yolcu sayısı yani grup sayısı olacaktır.

Kıbrıs Tur Fiyatları Nereden Alınır?

Bu konuda internet üzerinden bir araştırma yaptığınızda, farklı farklı şirketler ile ya da organizasyonlar ile karşılaşacağınız bilinen bir gerçektir. Ancak Kıbrıs turları hakkında, güvenilir bir firma ile çalışmayı düşünüyor iseniz, konforlu seyahat, güvenli seyahat etmek gibi bir düşünceye sahip iseniz, doğrudan firmamızı aramanız yeterlidir.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde tur organizasyonları, seyahatler ya da transfer hizmetleri veya taşımacılık hizmetleri konusunda araçları güvenlik tedbirleri, kontroller, güler yüzlü, samimi davranışları ile ve en ekonomik bedeller ile sizleri karşılayan firma, her zaman şirketimizi temsil edecektir. Bugüne kadar yapmış olduğumuz hizmetler, sunmuş olduğumuz transfer, taşımacılık ve tur hizmetleri yani referanslarımız, bundan sonra yapacağımız hizmetlerin en belirgin göstergesidir.

Ayrıca kişilere özel olarak VIP araçlarımız ile aracınız da bile kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Donanımlı araçlarımız sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı giderebilecek hizmetler sunulmaktadır. Kıbrıs kültür turu yapan firmaların, toplu olarak Kıbrıs’a getirdikleri turistlerin toplu olarak transferleri söz konusu olması durumunda filomuzda bulunan son model otobüslerimiz ile transferler rahatlıkla gerçekleştirilmektedir. Kıbrıs’ta firmamız haricinde bu şekilde hizmet veren ve prestijli olan herhangi bir araç kiralama firması bulunmamaktadır. Araçlarımızın yanı sıra deneyimli şoförlerimiz ile dilerseniz şoförlü olarak şahsi araçlarda kiralayabilirsiniz. Hava alanı ve limanlardan alınan turistler, gönül rahatlığı ile Kıbrıs’ı gezebilmeleri için ve güvenli bir hizmet alabilmek için bizleri tercih etmelidirler.

Tatil için veya Kıbrıs kültür turu için Kıbrıs’a gelen ziyaretçiler, bizlerden aldıkları hizmetler ile tatilin ve gezinin tadını çıkarabilir ve memnuniyetle evlerine dönebilirler.