Kıbrıs Transfer

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde taşımacılık hizmeti veren firmamız tarafından, her türlü beklentiniz, ihtiyacınız rahat bir şekilde karşılanmaktadır. Kıbrıs transfer anlayışı ile karşınıza çıkan firmamız, son model lüks araçları ile konforlu seyahat edebilmeniz için, sizlere gereken her türlü desteği, 7 gün ve 24 saat boyunca sağlamaktadır.

Her noktaya, istediğiniz her yere rahat bir şekilde, konforlu bir şekilde, aynı zamanda ekonomik değerler ile erişim sağlamanız için transfer işlemlerinde firmamızı tercih etmeniz, bizler ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Kıbrıs Transfer Seçenekleri

Ada içi taşımacılık hizmetinde, her noktaya yardımcı olacak şekilde hizmet vermekteyiz. Havalimanı'ndan alınmanız ve herhangi bir şehre götürülmeniz, şehirler arası seyahat işlemini gerçekleştirmeniz, turlarla ada genelinde düzenlenen gezilere katılım sağlamanız mümkün hale getirilmiştir.

Limanlardan alımlarınız, oteller bölgesine ya da istediğiniz bir otele veya ikametgah edeceğiniz yere götürülmeniz, yine transfer faaliyetleri içerisinde mümkün hale getirilmiştir. Sadece bizi aramanız, bizim ile iletişime geçip, ne yapmak istediğinizi, nasıl hizmet almak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.

Kıbrıs Tur Transferleri

Sizlere sadece taşımacılık anlayışı ile değil ya da piyasada bilinen ismi ile ulaşım sektöründe bilinen ismi ile taksicilik hizmeti değil, tur organizasyonları konusunda da gereken destek sağlanmaktadır. Lefkoşa Girne, Tuğrul Lefkoşe, Güzelyurt Lefke, Karpaz turu gibi seçenekler üzerinden sizlere verilen hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Girne çevresi turu, Mavi Köşk turu, dağdaki tank turu, Gazimağusa turu gibi dilediğiniz seçenekleri de tercih edebilirsiniz. Her bir bölgede gereken görevlendirmenin, araç ve personel tahsis işlemlerinin, ekonomik bedeller ile yapıldığını göreceksiniz.

Kıbrıs Transfer Ücretleri

Elbette yolcu sayısına göre ya da grubunuzdaki birey sayısına göre, Kıbrıs transfer anlayışında karşınıza farklı ücret anlayışları çıkarılacaktır. Ancak burada etkili olan, en ekonomik nedenler ile taşımacılık ya da transfer hizmetini sizlere verecek olmamızdır. Kişi sayısına, yolcu sayısına göre fiyatlar belirlenmekte, buna göre araç tahsis işlemleri yapılmaktadır.

Kaç kişilik grup olduğunuzun ya da kaç birey olarak seyahat etmek istediğinizin veya turlara katılmak istediğinizin herhangi bir önemi yoktur. Yeterli aracımız envanterimizde bulunmak ile birlikte, araçlarımız binek araçlar, ticari araçlar ya da arazi araçları veya minibüs, VIP araçlar olarak farklı sınıflardan meydana gelmektedir.

Her birinde konforlu seyahat, her birinde güvenli seyahat edebilmeniz için gerekli donanımları tamamlanmış lüks araç ile seyahat, lüks araç ile transfer imkanı, en ekonomik bedeller ile sizlere sağlanmıştır.

Kıbrıs Transfer İçin Rezervasyon

Adaya gelmeden önce tatil planı yapmış iseniz, bu planların içerisine Kıbrıs transfer anlayışında kullanacağınız ada içi ulaşım seçeneklerine yönelik ekonomik bedelleri de dahil etmeniz tavsiye edilecektir. Bu yüzden, Kıbrıs transfer anlayışında bulunmadan önce, firmamıza ulaşmanız, rezervasyon gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Özellik ile tatilcilerin tercih ettiği dönemlerde, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ni ziyaret etmek istiyor iseniz, bir mağduriyet yaşamamak için önceden iletişime geçmeniz, önceden ihtiyacınıza yönelik araç tespitini yaptırmanız ve tarafınıza geldiğiniz an itibarı ile 1 personel ve araç görevlendirmesini sağlamanız tavsiye edilecektir. Bunun için birkaç dakikanızı ayırmanız, iletişim seçenekleri üzerinden firmamıza ulaşmanız ve karşılıklı görüşme de kalınacak mutabakat ile birlikte, tahsis sürecini rezervasyon ile birlikte sonlandırmanız yeterli olacaktır.

Fiyat açısından, araç görevlendirilmesi, personel açısından, güvenlik tedbirleri açısından, konforlu seyahat anlayışı açısından herhangi bir endişe duymanıza gerek yoktur. Kurulduğu yıldan günümüze kadar, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde seyahat alanında hizmet veren, en güvenli, en popüler ve en ekonomik bedeller ile çalışan işletmenin, firmamız olduğunu göreceksiniz.