Kıbrıs Transfer Şirketleri

Kıbrıs Transfer Şirketleri genellikle yaz dönemlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Kıbrıs bölge olarak yaz mevsiminin uzun sürmesi sebebiyle fazlasıyla turist çekmektedir. Bu sebeple turizm başkenti olarak da adlandırılabilmektedir. Kıbrıs’ a ait transfer merkezi ise havaalanı baz alınarak toplam dört ana bölge halinde transfer şirketleri Kıbrıs bölgesine hizmet vermektedir. Bu bölgelerdeki otellerin birçoğu ile anlaşması bulunan transfer şirketleri tatilcilere konfor ile otellere ulaşmayı garanti vermektedir.

Oteller ve Transfer Şirketleri

Otellerin hemen hemen Kıbrıs bölgesinde yer alan tüm transfer şirketleriyle anlaşması bulunmaktadır. Havaalanından bölgeye gelen tatilcilerin otellerine transferlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren şirketler için önemli olan müşteri memnuniyetidir. Oteller ve transfer şirketleri bu anlamda ortak adım atarak otel misafirlerine eşsiz bir tatil geçirmek adına sorunsuz ulaşım ve konaklama olanağı ile misafirlere hizmet vermektedir. Ücret olarak da otel ve şirketler arasında uygunlaştırılan tarifeler ile tatil paketlerine eklenerek özel hizmetlerin dışında tutulmuştur.

Kıbrıs Bölgeleri

Yavru vatan Kıbrıs turizm anlamında dört bölgeden oluşmakta ve Akdeniz bölgesinin en gözde tatil beldesi olarak tercihleri toplamaktadır. Kıbrıs bölgeleri; Lefkoşa, Girne, Magosa ve Bafra olmak üzere bölgelere ayrılmış ve etkinliklerine göre de turizm için hazırlanmıştır. Oteller de genellikle her şey dahil paketler ile misafirlere sunulmaktadır. Kıbrıs için bölgelere ayrılması ulaşım kolaylığı ve gezi kolaylığı da turistlere sunmaktadır. Bölgeler içerik ve gezilerek yerlere göre de sınıflandırılabilirken genel olarak otel konumlandırılmaları ön planda tutulmuştur. Akdeniz iklimine sahip Kıbrıs adası sahilleri ve muhteşem doğası ile bölgeye gelen tatilcilere eşsiz bir seyahat imkanı sunmaktadır.

Kıbrıs transfer şirketleri tatilcilere sınırsız hizmet sunarak müşteri memnuniyetlerini arttırmaktadır. Şehir merkezlerine uzak oteller için oldukça hayati bir önem taşıyan transfer şirketleri hemen hemen tüm misafirlerle etkileşim halindedir. Otellerin fiyatlarının içinde transfer ücretlerini de dahil etmeleri sebebiyle, aslında misafirlerden ayrıca bir ücret alınmamaktadır. Ve toplam olarak transfer dahil paketlerin fiyatları ise, standart otel ücretinden çok yüksek rakamlarda olmamaktadır. Transfer günümüzde bir zorunluluk halini alması nedeniyle, eskiye oranla özel hizmet kapsamında çıkarak genel kabul görmüş bir hizmet koşullarıyla bireysel servis vermektedir.