Kıbrıs Transfer Kaya Artemis

Kıbrıs transfer Kaya Artemis oteller zinciri olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve genel olarak deniz ve eğlence sektörüne otelin işleyişini çeviren önemli bir otel konumundadır. Kaya Artemis olarak sezon konserleri düzenleyen ve tatilcilere keyifli bir tatil sezonu sunma fikriyle birden fazla etkinliklerin düzenlendiği otel de her şey dahil sistemle tatilciler konaklayarak tatillerini geçirmektedirler. Kıbrıs bölgesindeki oteller genel olarak büyük ve tüm detaylara kadar ince detaylarıyla düşünülmüş bir zincir oteller silsilesidir.

Kaya Artemis ile Tatil

Oldukça geniş bir alan üzerine konumlanmış olan otelin misafirlerine sunduğu eşsiz tabiat ve deniz ile konforu buluşturmayı hedeflemektedir. Kıbrıs denizi derinlik olarak çoğu zaman bölgesel olarak kişileri tedirgin ediyor olsa da ya da Akdeniz suyu aşırı tuz seviyesiyle misafirleri mutlu etmeme ihtimali göz önüne alınarak Denizleri aratmayan havuz inşa ederek suyu otelin iç mekanlarına kadar taşımayı başarmış bir oteller zinciridir.

Bu nedenle Kaya Artemis ile tatil turistleri fazlasıyla mutlu etmektedir. Ve bir tatilden beklenen tüm beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır. Otelin ücretsiz aktiviteleri ve aileler için uygunluk aldığı mekanları ise yine oldukça kullanışlı ve ilgiyi üzerine toplayan başka bir detay olmaktadır.

Otellere Ulaşım Kolaylığı

Şehir merkezin de bulunmayan Kaya Artemis otel Ercan havalimanına 65 Km ve Magosa mevkiine 32 Km lik mesafelerde bulunmaktadır. Ancak kilometrelik mesafeler otel misafirleri için herhangi bir problem teşkil etmemektedir. Otellere ulaşım kolaylığı sunan transfer firmaları ile anlaşmaları bulunan Artemis oteller zincirleri bu noktada konaklayan turistler için, transfer talep ederek merkezlere ulaşım imkanı sunabilmektedir.

Kıbrıs transfer Kaya Artemis oteli konum olarak denize sıfır bir mevkii de ve deniz kullanım alanı oldukça geniş bir araziye sahiptir. Güncel konserlerle misafirlerine muhteşem bir tatil planlayan otel yöneticileri sektörün ardında kalmayacak kadar gündemde ve müşteri memnuniyeti odaklı ilerlemektedir. Otel yorumları içinde genel olarak memnuniyetlerin yer aldığı da yine araştıranlar için keyifli bir detay olmaktadır. Kıbrıs bölgelerine ait oteller arazi olarak oldukça şanslıdır. Sebebi ise, bölgenin arazi yapısı ve denize uygun yapılaşmanın gündeminde yer alması.