Kıbrıs Transfer Fiyatları

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti sadece otelleri ile plajları ile ünlü olan bir ülke değildir. Kıbrıs'a gelmeniz, sadece gazinolarda, otellerde, eğlence mekanlarında bulunmanız ve bu konaklama yerlerinin imkanlarından faydalanmanız anlamına gelmemektedir. Elbette tatil planlarınızı bu yönde şekillendirebilirsiniz ancak, adada tarihi ve turistik açıdan görmeniz, değerlendirmeniz gereken yerlerde bulunmaktadır. Eğer bu kapsamda bir planınız bulunuyor ise, adanın tarihi ve turistik yerlerini görmek istiyor iseniz ancak, nerelere gitmeniz gerektiğini bilmiyor iseniz, Kıbrıs'ta nereye gidilir? Kıbrıs'ta nereler gezilir? Gibi soruların karşılığını veremiyor iseniz ve bu konuda bir tatil planı yapmayı düşünüyor iseniz, firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Elbette firmamızın kuruluş amacı, ada içi ulaşım hizmetlerinin sağlanmasıdır ancak, ulaşım hizmetleri anlayışı, sadece taksi hizmetlerinin verilmesi olarak görülmemelidir. İhtiyaç sahiplerinin beklentilerine göre, tur organizasyonlarının gerçekleştirildiği de görülecektir. Firmamızdan, gidebileceğiniz bölgeler hakkında veya organize edebileceğimiz turlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz ve bu hizmeti alma kapsamında, sizlere araç tahsis işleminin yapıldığını, tur organizasyonlarına katılım sağlamanızın önünün açıldığını göreceksiniz. Elbette bu işlem karşılığında, Kıbrıs transfer fiyatları şeklinde bir ekonomik bedel ile karşılaşacaksınız.

Her türlü bilgiyi 7 gün ve 24 saat boyunca müşteri hizmetleri temsilcimizden almanız mümkün hale getirilmiştir.

Kıbrıs Transfer Hizmetinde Görevlendirilen Araçlar

Araç tahsis işlemleri konusunda görevlendirilecek araçlar ile ilgili endişe duymanıza gerek yoktur. Siz de belirtmiş olduğumuz Kıbrıs transfer fiyatları içerisinde, ihtiyaca göre ya da kişi sayısına veya grup sayısına göre araç görevlendirilmesinin yapıldığını tespit edeceksiniz.

Firmamızın envanterinde bulunan araçlara bakacak olur iseniz, Mercedes marka lüks araç, yeni model araç görevlendirmelerin yapıldığını göreceksiniz. Tek kişilik ya da iki kişilik araç görevlendirmeleri, özel şoför görevlendirmeleri, klasik taksicilik hizmetlerinin haricinde, minibüs, Mercedes tipi son model araçların, konforlu araçların görevlendirilmeleri de mümkün olmaktadır.

Burada belirleyici olan siz, sizin beklentiniz, seyahat anlayışınız ve aynı zamanda seyahat için gelecek kişi sayısı yani taşımacılık sektöründeki ismi ile tüm kişilere, bireylere, gruplara cevap verebilecek kapasiteye sahip araç görevlendirmeleri, en düşük bedeller ile yapılacaktır.

Kıbrıs Transferinde Rezervasyon Yapılır mı?

Arzu etmeniz durumunda, gelmeden önce hatta bulunduğunuz yerden seyahate başlamadan önce, gerekli rezervasyon işlemlerinin yapılması da mümkün olacaktır.

Firmamıza WhatsApp üzerinden ulaşmanız, firmamıza iletişim numaraları üzerinden ulaşmanız, firmamıza internet sitemizin iletişim formu üzerinden ulaşmanız mümkündür. Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz belirtilen tüm iletişim kaynaklarında, 7 gün ve 24 saat boyunca sizleri karşılayacaktır.

Rezervasyon işlemi mutlaka yapılacaktır. Araç tahsis ve personel tahsis işlemi mutlaka yapılacaktır. Bu sürecin tamamlanmasında ya da karşılıklı görüşmelerde, sizlere Kıbrıs transfer fiyatları konusunda, en ekonomik bedellerin sunulacağı konusunda da hiçbir endişe duymanıza gerek bulunmamaktadır.

Kıbrıs Transfer Rezervasyonu Ne Kadar Geçerli?

Seyahate başladığınız andan itibaren, havayolu taşımacılığı ya da denizyolu taşımacılığı ile Kıbrıs'a seyahate başladığınız andan itibaren, yapacağınız rezervasyon işlemi ile birlikte, geleceğiniz bölgeye görevlendirme yapıldığını göreceksiniz.

Personel ve araç, Havaalanı ya da Liman çıkışında sizleri bekleyecektir, sizleri karşılayacaktır. Herhangi bir şekilde bir rötar söz konusu olmuş ise, ulaşımda bir gecikme meydana gelmiş ise, yapılan görevlendirme, rezervasyon ile yapılan görevlendirme neticesinde, personel bu tip olumsuzluklara karşı tahsis edilen araç ile birlikte, 2 saat sizleri bekleyecektir. Bu süre içerisinde firmamıza ulaşıp, rezervasyonu iptal etmeniz gerekecektir.

Bahse konu zaman dolduğu an itibariyle, yapılan protokol kapsamında, personelimiz ve aracımız beklediği bölgeden ayrılacak ve işletmemize geri dönecektir. Gecikmeyi haber vermeyi unutmuş ve yeniden araç tahsis edilmesini talep eder iseniz, sadece müşteri hizmetlerimiz yani firmamız ile görüşmeniz yeterlidir.