Kıbrıs Taksi

Yıllardır Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde geniş araç filosu, saygın işletme anlayışı, ciddiyet ve güvenlik anlayışı ve konforlu ulaşım hizmeti ile sizleri karşılayan Kıbrıs taksi isimli firmamız, aynı özellikleri ile ticari faaliyetlerine, ulaşım hizmetlerine aralıksız bir şekilde devam etmektedir.

Nereden gelirseniz gelin, hangi ulaşım seçeneğini tercih ederseniz edin, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne geldiğiniz an itibariyle, sizleri karşılayacak bir firma, sizleri karşılayacak bir personel, deneyimli bir personel arıyor iseniz, şirketimiz ile irtibata geçmeniz yeterlidir. İlk defa geliyor olabilirsiniz. Nereye, nasıl gideceğinizi, hangi ulaşım seçeneklerini kullanacağınızı bilmiyor olabilirsiniz.

Bu konuda her türlü destek, deneyimli personelimiz tarafından sizlere sağlanmaktadır. Bahsettiğimiz gibi bize ulaşmanız, internet sitemizden, WhatsApp üzerinden, irtibat telefon numaramızdan bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Kıbrıs Taksi Hizmetleri

Vermiş olduğumuz hizmetler, taksicilik anlayışında ilk olarak aklınıza, ada içi ulaşım hizmetleri olarak geliyor olabilir. Havalimanından alıp, konaklayacağınız yere götürülmeniz, limandan alınıp konaklayacağınız yere götürülmeniz olarak düşünebilirsiniz. Elbette bunun ile birlikte, Kıbrıs taksi hizmetlerini, ada içi ulaşımda da kullanabilirsiniz.

Eğlence mekanlarına, tarihi ve turistik mekanlara, seyahat konusunda da şirketimizden faydalanmanız, personellerimizden ve konforlu araç filomuzdan faydalanmanız mümkün olacaktır. Ancak sizlere işletme olarak, saygın bir işletme olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimiz, bunlar ile sınırlı değildir.

Arzu etmeniz durumunda, kalabalık gruplara da ulaşım veya tur hizmetini vermekteyiz. Kıbrıs'ta nereye gidilir? Neresi gezilir? Neresi mutlaka görülmelidir? Nerede konaklanır? Turistik gezilmesi, görülmesi ve mutlaka hakkında bilgi sahibi olunması yerler nereleridir? Gibi bir planlama yapmayı düşünüyor iseniz, bu konuda da şirketimiz tarafından sizlere Kıbrıs taksi hizmeti anlayışında gerekli destek sağlanmaktadır.

Her noktaya, her bölgeye sorunsuz bir şekilde, bireysel olarak seyahat planlamasını şirketimiz üzerinden ya da grup olarak seyahat planlamasını şirketimiz üzerinden yapabilirsiniz.

Taksi Ücretleri

Şirketimizi tur amacı ile tarihi turistik bölgelere ya da eğlence mekanlarına veya ada genelinde tur imkanları nedeni ile tercih edebilirsiniz. Bu konuda ön görüşme yapmanız, iletişim seçenekleri üzerinden firma temsilcilerimize ulaşmanız, gerekli bilgi almanız mümkündür. Kıbrıs taksi olarak bu konuda farklı bölgelere, mekanlara yapacağımız turlar, düzenleyeceğimiz turlar bulunmaktadır.

Peki buradan nasıl bir ücret talep edilmektedir? Bu konu hakkında bir araştırma yapıyor iseniz, tahmin ettiğiniz üzere karşılığını iletişim numaraları üzerinden alacaksınız. Firma temsilcilerimiz ile görüşmeniz yeterli olacaktır. Nasıl bir planlama yaptığınızın, kaç kişilik bir grup olduğunuzun, nasıl bir araç tahsis edilmesi gerektiğinin karşılığını, firma temsilcimiz sizlere bireysel olarak verecektir. Bir tur organizasyonu düşünüyor olabilirsiniz, aile olarak bir tur organizasyonu düşünüyor olabilirsiniz, kalabalık bir grup olarak, arkadaş çevreniz ya da iş arkadaşlarınız ile bir organizasyon düşünüyor olabilirsiniz.

Bir şirket sahibi olabilirsiniz. Personel ödül ya da tatil imkanı kapsamında, belirli bir grup halinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne göndermeyi düşünüyor olabilirsiniz. Bu organizasyonu gerçekleştirmede, ada içi ulaşım hizmetlerinde kullanılacak bir firma ve bu firmanın vermiş olduğu ücret anlayışını araştırıyor iseniz, sadece irtibata geçmeniz yeterlidir.

Taksi Araçları

Ulaşım konusunda Kıbrıs taksi yönünde bir tercihte bulunmanız ile birlikte, tamamen ticari anlamda kurulmuş şirketimizin, lüks araç filosundan yararlanacaksınız.

Bütün araçlarımız, bireysel seyahat için planlanan binek tipi araçlarımız ile birlikte, gruplar için planlanmış vip araçlarımız, son model, konforlu lüks Mercedes marka araçlardan meydana gelmektedir. Tercih etmeniz, temiz, konforlu, rahat, güvenlik tedbirleri alınmış ticari faaliyet izinlerine sahip araçlar sizlere tahsis edilecektir.

Bütün seyahatiniz boyunca, bütün ulaşım hizmetleri boyunca, aynı prensiplere ya da sistemlere sahip araçlar ile karşılanacağınızı, ağırlanacağınızı, ulaşım hizmetini alacağınızı bilmelisiniz.