Kıbrıs Taksi Transfer

Akdeniz ikliminin en tropik halini yaşatan Kıbrıs, turistik amaçlı ya da iş amaçlı ziyaretçileri için genelde hava yolu ulaşımı ile ulaşılabilen bir bölgedir. Bu nedenle Kıbrıs'a ulaştıktan sonra hava alanından diğer yerlere giderek rahat bir seyahat etmek istiyorsanız, Kıbrıs taksi hizmeti ya da rent a car hizmetlerinden yararlanmanız gerekmektedir. Kıbrıs'ta kullanılan taksiler arasında son model araçlar ve konforlu bir hava alanı transfer hizmeti için firmamız uçaktan iner inmez size hizmet vermeye başlar.

Kıbrıs Taksi Transfer fiyatları

Yolculuğunuzun keyifle devam etmesi için en geniş Kıbrıs taksi ya da rent a car araç filosuna sahip firmamızdan seçeceğiniz taksi ya da kiralık araçlarla, Kıbrıs'ın tüm güzelliklerini özel aracınızda gezer gibi gezerek, konforun keyfini yaşayacaksınız. Tüm araçlarımız otomatiktir ve sizi iklimsel değişikliklerden etkileyecek hava koşullarından korumaktadır. Hava alanı transfer hizmetlerimiz de travego araçlarla daha kalabalık grupların karşılanması ya da Kıbrıs taksi hizmetiyle özel taksi ihtiyacınızın karşılanması için sizi iner inmez karşılayan ekibimiz, hiç zaman kaybetmeden aracınıza binmenizi sağlar. Rent a car araçlarımızdan da tercih ederek daha karlı bir transfer ve gezi imkânına sahip olabilirsiniz. Bütün araçlarımızda özel sigorta vardır ve hava limanından transfer yapan tek Kıbrıs firması bizim şirketimizdir. Özel anlarınız için dilerseniz limuzinle karşılama hizmeti de vermekteyiz. Kıbrıs'ın en prestijli araç firması olan şirketimizle çalıştığınızda hem bütçenizi hem de vaktinizi boşa harcamamış olacaksınız.

Kıbrıs taksi hizmeti

Eğer kalabalık değilseniz ve tatil amaçlı gelmiş ve çok fazla gezmeyeceksiniz Kıbrıs taksi hizmetimizle hava alanından otelinize ulaşabilirsiniz. Ama gezmeyi seviyorsanız ve Kıbrıs'a gelmişken adım adım keşif yapmak niyetindeyseniz, son model otomatik vitesli araçlarımızdan birini kiralayarak hem bütçenize hem de keyfinize katkıda bulunabilirsiniz. Kıbrıs'ın güzelliklerini hususi arabanızın rahatlığında yaşamak için firmamızla iletişime geçerek size uygun olan hususi araç kiralama konusunda size yardımcı olalım. Taksi hizmetlerimiz de son model ve yeni araçlardan oluşmaktadır ve sorunsuz bir şekilde gideceğiniz yere konforlu ulaşmanızı sağlarız. Her anınızın keyfini çıkartmak için firmamızın portföyün de bulunan araçlarla ulaşım sorununuzu ortadan kaldırıyoruz.

Kıbrıs Tatili

Yolculuğunuzu planladığınız tarihleri bize bildirdiğinizde, siz hava limanına varmadan evvel taksiniz ya da kiralık aracınız, ekibimiz tarafından otoparkta sizi bekliyor olacak. Hiç vakit kaybetmeden uçağınızdan indiğinizde, aracınız sizi karşılayarak, her türlü ulaşım sorunuz ve sorununuzla ilgili destek verecektir. Kıbrıs'ın güzelliklerini ailenizle ya da sevdiklerinizle yaşamak istiyorsanız, kiralık araçlar, limuzin hizmeti ya da travego, setra araçlarla konforlu bir seyahat imkânı sunmaktayız.

Turist kafilelerinin de sıkça tercih ettiği firmamızın yüzlerce referansı arasında yer almak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek seyahat tarihinizi bildirerek organizasyonunuzu yapabilirsiniz. Her gününüzün ayrı güzel geçmesi için ulaşım sorununuzu tek bir elden çözmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz.