Farmasi

Kıbrıs'ta Balayı

Kıbrıs sadece seyahat etmek isteyenlerin ya da tatil planları yapanların, sadece deniz, kum, güneş ya da tarihi ve turistik kalıntıları gezmek isteyenlerin tercih ettiği bir ada ülkesi değildir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti aynı zamanda, Kıbrıs'ta balayı anlayışında da tüm çiftlerin, tüm yeni çiftlerin beklentilerini karşılayacak bir görselliğe, bir güzelliğe, bir estetiğe ve çok iyi bir dinlenme ya da eğlence mekanına ya da mekanlarını da ev sahipliği yapmaktadır.

Yeni evlenmiş çiftler balayını geçirecek, tarihi, turistik dokularla dolu bir yer tercih ediyor ya da araştırıyor ise veya balayında denizin, kumun, güneşin keyfini çıkarmak istiyor ise, eğlence mekanlarında, renkli gece hayatında yer almak istiyor ise, Kıbrıs mutlaka tatil planlarına ya da balayı planlarına dahil edilmelidir. Lüks oteller, konforlu mekanlar, huzur içerisinde geçirebileceğiniz balayı tatilinde yer almak amacı ile kalınacak, konaklanacak, gezilecek, görülecek yerler hakkında, Kıbrıs üzerinde bir araştırma yapıyor iseniz, Kıbrıs transfer işleminde de sizlere hizmet veren firmamızın ya da işletmemizin desteğini alabilir ve bu eşsiz güzellik hakkında ihtiyaç duyduğunuz her türlü bilgiye, doğru kaynaktan, yararlı kaynaktan ulaşma imkanına sahip olabilirsiniz.

 

kıbrıs araç kiralama

Kıbrıs Balayı İçin Otel

Adaya geldiğinizde balayı programı amacı ile Kıbrıs'ı ziyaret etmeyi düşündüğünüzde, otel araştırması yapıyor iseniz, burada farklı, lüks, konforlu otellerin, butik otellerin, pansiyonların bulunduğunu göreceksiniz. Elbette sizin bütçenize uygun, elbette sizin beklentilerinize uygun farklı özelliklere sahip konaklama tesisleri karşınızda duracaktır. İstediğiniz zaman, istediğiniz gün ve saatte, sadece Türkiye Cumhuriyeti kimliğiniz ile Kıbrıs'a gelebilirsiniz. Kıbrıs'ta balayı tatili geçirmek için pasaport almanıza gerek ya da pasaport ile giriş yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Ulaşım sağladıktan sonra, ada içi ulaşım konusunda endişe duymanıza gerek yoktur. Kıbrıs taksi hizmeti sayesinde, havalimanından karşılanmanız ya da deniz yolculuğu ile geliyorsanız, limanlardan karşılanmanız ve konaklayacağınız otele gönderilebilmeniz mümkün olacaktır.

Kıbrıs Balayı Rezervasyon

Karar verebileceğiniz onlarca farklı otel bulunmak ile birlikte, tercih etmeniz halinde rezervasyon işlemini yaptırıp, herhangi bir olası problemin önüne de geçmiş olabilirsiniz. Ayrıca seyahat ettikten sonra, deniz yolu taşımacılığı ya da havayolu taşımacılığı ile seyahat ettikten sonra, Havalimanı ya da Deniz limanından konaklayacağınız otel nasıl gideceğinizi düşünüyor iseniz, Kıbrıs transfer hizmetini veren şirketimiz aracılığı ile ön rezervasyon sistemi kapsamında, bir araç tahsis edilmesini, konforlu, lüks bir araç tahsis edilmesini sağlayabilirsiniz. Nereden, ne zaman geldiğinizin, nereye geldiğinizin yani Ercan Havalimanı ya da Girne Limanı bölgesine geldiğinizin herhangi bir önemi bulunmayacaktır. Sadece irtibata geçmeniz, sizin, karşılamasını istediğiniz personelin ve aracın hazır bulunmasını istediğiniz saati belirtmeniz yeterlidir.

Kıbrıs'ta Balayı Pahalı mı?

Kıbrıs'ta balayı tatili geçirmeyi düşünüyor iseniz, başta konaklama hizmetleri olmak üzere, elbette astronomik rakamlar ile karşılaşmayacaksınız. Herkese, her bütçeye uygun konaklama tesisleri, hoteller ve moteller, pansiyonlar bulunmaktadır. Ayrıca balayı tatili sadece konaklama hizmetleri ile sınırlı kalmamakta olup, Kıbrıs turları içerisinde de yerinizi alabilir, daha keyifli ve eğlenceli bir balayı tatili geçirebilirsiniz.

Girne turlarına katılım sağlayabilir, Lefkoşa turlarına katılım sağlayabilir, Magosa turlarına katılım sağlayabilirsiniz. Deniz turları, tarihi, turistik mekan turları gibi programlar ve organizasyonlar içerisinde de yer alma şansınız bulunmaktadır. Dolu dolu bir tatil geçirmek istiyor iseniz, tarihi dokular ile birleştirilmiş doğa, deniz manzarasında bulunmak, eğlence mekanlarına gitmek, lüks otellerde ya da pansiyonlarda konaklamak ve tüm bunların hepsini bir paket halinde ya da en ekonomik bedeller ile almak istiyor iseniz, tercih etmeniz ve irtibata geçmeniz yeterlidir.