Kıbrıs Rehberi

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti son dönemlerde tatil yapmak isteyenlerin, seyahat etmek isteyenlerin, dinlenmek, eğlenmek isteyenlerin, denizi, kumu ve güneşi ya da tarihi ve turistik yerleri görüp, temiz hava isteyenlerin en fazla tercih ettiği yerler arasında olmaya başlamıştır. Sizlerde bu seneki tatil planlarınıza, Kıbrıs Cumhuriyeti'ni dahil edebilir ve böyle bir organizasyonu gerçekleştirme düşüncesinde, sizler ile paylaşmış olduğumuz Kıbrıs rehberi üzerinden ihtiyaç duyduğunuz her türlü bilgiyi elde edebilirsiniz.

Not: Bizleri her zaman arayabilirsiniz isterseniz Siz Çaldırın Biz sizleri arayabiliriz güzel adamızı tanıtabilir aklınızdaki tüm soruları giderebiliriz !!!

Kıbrıs'a geldiğinizde nereye gitmelisiniz? Nerede konaklamalısınız? Ne gibi aktivitelere katılabilirsiniz? Sizlere konaklayacağınız yerlerin sunduğu avantajlar nelerdir? Oteller haricinde vakit geçirebileceğiniz, eğlenebileceğiniz, hareketli mekanlar nereleridir? Gibi tüm soruların cevabını işletmemizden olabilir ve buna göre kendinize bir tatil ya da bir seyahat planı hazırlayabilirsiniz.

Kıbrıs'ta Nereye Gidebilirim?

Kıbrıs'a gelmeyi düşünüyor iseniz, gidebileceğiniz yerler, plajlar, tarihi ve turistik yerler olarak, oteller, eğlence mekanları, gazinolar olarak farklı bölümlere ayrılacaktır. Hangisi sizin zevkinize ve beklentinize hitap ediyor ise, Kıbrıs rehberi anlayışında, tüm bu seçeneklere kavuşma imkanının sağlandığını bilmelisiniz.

Müzeler, tarihi kalıntılar, kaleler, katedraller, kiliseler, camiler ilginizi çekiyor ise, farklı mekanları ziyaret etme şansına sahip olabilirsiniz. Barış ve özgürlük müzesi ve bunun ile birlikte, diğer anıtları da ziyaret edebileceğiniz yerler arasında bulunmaktadır. Halk sanatları müzesine gidebilirsiniz.

Hz Ömer Türbesi ve Mescidi ziyaret planlarınız arasında yer alabilir. Lefkoşe üzerinde bulunan Saman bahçe evlerini görebilirsiniz ya da Bedesten ziyaretini gerçekleştirebilirsiniz. Arap Ahmet Mahallesi de mutlaka görülmesi gereken yerler arasında bulunmaktadır. Sultan Mahmut Kütüphanesi, surlar içi, uzun yol, ortaçağ taş eserler müzesi, Milli Mücadele müzesi, Barbarlık müzesi, Mevlevi müzesi de görebileceğiniz yerler arasında yer almaktadır.

Derviş Paşa Konağı ve Etnografya müzesi, klasik spor araba müzesi, Girne kapısı, Venedik sütunu, büyük han, kumarcılar hanı da Kıbrıs seyahatlerinde görebileceğiniz, değerlendirebileceğiniz etkinlikler ya da turlar arasında bulunmaktadır. Arzu edenler Arap Ahmet Camii, Ermeni Kilisesi, Selimiye Camii, saçaklı ev, luzinyan evi şeklinde de bir tur ya da gezi programı hazırlayabilirler.

Kıbrıs Rehberi Seyahat Hizmetleri

Sizlere vermiş olduğumuz birkaç örneğe katılım sağlamak ya da bu yönde bir etkinlik faaliyeti oluşturmak istiyor iseniz, elbette tüm bu gezi programına dahil olacak şekilde tarafınıza araç tahsis işleminin yapılması da gerekecektir.

Kıbrıs rehberi anlayışında, karşılaştığınız tüm ya da karşılaşabileceğiniz tüm tarihi ve turistik mekanlarda kullanabileceğiniz şekilde, lüks ve konforlu bir araca sahip olmak istiyor iseniz, işletmemize ulaşmanız, müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşmeniz yeterlidir.

Bu konuda yani görevlendirilecek araç ve personel konusunda, konfor açısından, güvenlik açısından, kalite açısından, yeni ve lüks model araç açısından hiçbir endişe duymanıza gerek yoktur. Tüm beklentilerinizin en ekonomik değerler ile karşılanacağından emin olabilirsiniz.

Kıbrıs Seyahat Ücreti

Elbette bulunduğunuz yerden Kıbrıs'a ulaşma hizmetleri ya da bedelleri hariç olmak üzere, Kıbrıs rehberi eşliğinde yapacağınız seyahat planında, ada üzerinde yapacağınız gezi planında ihtiyaç duyduğunuz ulaşım hizmetlerine yönelik bir ücret karşınıza çıkacaktır.

Havalimanına geldiğinizde ya da deniz yoluyla ulaşım sağladığınızda, limana geldiğinizde, sizleri karşılayacak bir araç, sizleri karşılayacak bir personel olmasını istiyor iseniz, iletişim numaralarımızdan ya da iletişim numaralarımız aracılığı ile oluşturulan WhatsApp kanalından, firmamızda müşteri hizmetleri temsilcimize ulaşabilirsiniz.

Güvenli seyahat, konforlu seyahat, özgür seyahat, sınırsız seyahat anlayışında, lüks seyahat anlayışında sizlere en ekonomik bedellerin sunulacağından emin olabilirsiniz. Biz firma olarak, biz işletme olarak, tur organizasyonlarında ya da ada içi ulaşım hizmetleri ile sizlere en ekonomik fiyatın verileceğini garanti etmekteyiz.