Kıbrıs Otobüs Kiralama

Kuzey Kıbrıs, doğal ve kültürel güzellikleri ve Uluslararası okulları ile her yıl sayısız yerli yabancı turistik ve öğrenciyi ağırlamaktadır. Kıbrıs’a toplu olarak gelen turist kafilelerinin Kıbrıs’ı doyasıya gezmesi, Ercan havaalanından otellere transfer hizmetinin sağlanması, kültürel ve çevresel geziler için en iyi yöntem Kıbrıs otobüs kiralamadır.

Kuzey Kıbrıs’ın tek havaalanı olan Ercan hava alalına turistlik amaçla ya da bayii toplantısı, kongre gibi amaçlarla toplu olarak gelen misafirlerimizin havaalanı transferlerinin sağlanması, otellerine nakil ve çevresel ve kültürel turlar için en hızlı ve ekonomik yöntemdir otobüs kiralamak. Kıbrıs ta özellikle trafiğin UK. Da ki gibi soldan akması, araçların da buna uygun olması sebebiyle birçok misafirimiz araç kullanmakta zorlanmaktadır. Bu sebeplerle uzman sürücü kadrosu, son model araçları ile Kıbrıs oto kiralama en güzel hizmeti sunmaktadır.

Kıbrıs otobüs kiralama Firmaları

Kıbrıs otobüs kiralama, diğer otobüs kiralama firmalarından farklı olarak sadece otobüs tedarik etme amacının çok ötesinde güler yüzü uzman kadrosu ve son model araçları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan köklü bir firmadır. Kıbrıs otobüs kiralamanın merkezi Ercan havalimanında olup, gelen yerli ve turist kafilelerinin ya da grupların kolaylıkla otobüs kiralaması mümkündür. Uzman ve güler yüzlü kadromuz da size her türlü kolaylığı sağlamaktadır. isterseniz siz daha Kıbrıs’a gelmeden, online yada telefon ile rezervasyonla otobüs kiralamanız da mümkündür. Bu sayede otobüslerimiz ve güler yüzlü sürücülerimiz sizi Ercan havaalanında karşılayacak ve Kıbrıs ta istediğiniz yere sizi götürecektir. Kiralanan otobüslerimiz misafirlerimiz daha havaalanına gelmeden rent a car otoparkında hazır halde sizleri bekleyecek ve böylece sizler hiç zaman kaybetmeden Kıbrıs' ın güzelliklerine ulaşabileceksiniz.

KKTC otobüs kiralama şirketleri

KKTC otobüs kiralama, filosunda mevcut son model ve bakımlı araçlar ile sizlere hizmet sunmaktadır. Kıbrıs otobüs kiralama son model ve bakımlı araçları filosunda barındırmaktadır. Kıbrıs'ın hiç bir rent a car firmasında olmayan araçlar kıbrıs otobüs kiralama firmasındadır. Transfer araçları sektörünün en kalitelisi ve en ekonomik olanıdır. Kıbrıs otobüs kiralama Avrupa standartlarının çok üzerindeki hizmet kalitesi ile otobüs kiralamanızı sağlamaktadır. Araç filomuzda Lüks ve konforun simgesi Mercedes Travego bulunup, adada zaten başka Travego bulunmamaktadır. Adadaki travegoların hepsi bizim filomuzdadır. Ayrıca Setra Topclass modelinin ve neoplan araçların en üst modeli de yine Kıbrıs otobüs kiralamasının bünyesinde bulunmaktadır. Grupların taşınmasında da kullanılan vito Araçlarımız oldukça lüks olup, hepsi siyah ve deri döşemedir.

Adada bulunan tek limuzin de firmamızın bünyesinde olup, siz değerli konuklarımızın hizmetine sunulmaktadır. Firmamız filomuzu her geçen gün geliştirmekte olup, sürekli yeni ve modern araçları dâhil etmektedir. Ayrıca tüm araçlarımız otomatik vites olup, İngiliz usulü denilen muafiyet sigortasına sahiptir. Filomuzda ekonomik sınıftan lüks sınıfa kadar istediğiniz her türlü aracı bulmanız ve kiralamanız mümkündür.

Kıbrıs otobüs kiralama sektörünün en iyisi olup, Kıbrıs ı sorunsuz şekilde gezmek görmek, transferinizi sağlamak için size hizmet vermektedir.