Kıbrıs Limuzin Kiralama

Firmamız tarafından taşımacılık hizmetlerinde görevlendirilen araçlar, konforlu, lüks, yeni nesil araçlardan meydana gelmek ile birlikte, sizlere sağlamış olduğumuz hizmetlerden bir tanesi de, kıbrıs limuzin kiralama olarak karşınıza çıkacaktır. Son model, lüks, konforlu ekonomik avantaj sağlayan araçlarımızı kiralama hizmetini, elbette şoförlü kiralama yani personelli kiralama hizmetini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu konuda firmamızın kalitesine, firmamızın ciddiyetine ve saygınlığına güvenebilirsiniz. Ayrıca tahsis işlemleri konusunda, ekonomik açıdan da endişe duymanıza gerek yoktur. En konforlu, en lüks, en rahat seyahat imkanı sunan araçlarımızın sizlere en uygun bedeller ile personel nezaretinde kiralanacağından emin olabilirsiniz.

Limuzin Kiralama Ücreti

Bu konuda sadece müşteri hizmetleri temsilcimize, telefon numaramız üzerinden, iletişim formumuz üzerinden ya da sizler için özel olarak hazırlamış olduğumuz WhatsApp irtibat kanalı üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Kiralama ücretlerini, günlük saatlik ya da kilometre bazında yani mesafe bazında almanız mümkün olacaktır. Ekonomik bedeller ile karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz. Firma olarak bunun garantisini sizlere vermekteyiz. Bizlere ulaşmanız, 7 gün, 24 saat boyunca hizmet veren müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşmeniz yeterlidir.

Kıbrıs Limuzin Kiralama

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne geldiğinizde, Havalimanı'ndan ya da denizyolu taşımacılığı ile gelenler için limandan karşılanması konusunda, limuzin kiralama hizmetini talep edebilirsiniz. Bu uygulama ile birlikte, özel yolculuğunuzun ya da seyahatinizin son aşaması bir şekilde gerçekleşmiş olacaktır.

Sizleri personel, liman ya da havalimanı çıkış kapısında karşılayacak, sizlere nezaret edecek, araca kadar yapacağı nezaret ile birlikte, gerekli bagaj yükleme işlemlerine müteakip, seyahatiniz başlayacaktır. Nereye gittiğinizin herhangi bir önemi yoktur.

Sadece bilgi anlamında, Lefkoşa'nın 23 kilometre mesafede olduğunu, Girne'nin 44 kilometre mesafede olduğunu, Mağusa’nın 50 kilometre mesafede olduğunu ve bu mesafelerin Ercan Havalimanı'ndan şehir merkezlerini olacak şekilde tanımlandığını bilmelisiniz.

Elbette sadece Havalimanı'ndan şehirlere ya da şehir merkezlerine, otellere, eğlence mekanlarına, tarihi ve turistik yerlere, taşımacılık hizmeti yapılmamakta, konakladığınız yerden gitmek istediğiniz herhangi bir yere de, her türlü araç kiralama işlemi, firmamız tarafından yapılmaktadır.

Limuzin Kiralama Rezervasyon

Talep etmeniz durumunda, firmamız ile geçeceğiniz irtibat neticesinde, önceden rezervasyon işlemini, limuzin kiralama için rezervasyon işlemini yapmanız da mümkün olacaktır.

Seyahatinizin son aşaması olan limandan şehir merkezlerine ya da Havaalanı'ndan şehir merkezine intikal aşamasında, doğrudan karşılanmak istiyor iseniz, firmamız ile irtibata geçmeniz, personel ve araç görevlendirilmesini talep etmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede siz ilgili alana geldiğiniz andan itibaren, personelimiz sizleri karşılayacaktır. Rezervasyon iptal işlemleri konusunda, 2 saatlik bir işlem süresi tarafınıza bilgi verilecektir.

Herhangi bir gerekçe ile gecikme yaşanır ise, bir rötar durumu ile karşılaşır iseniz, personelimiz ve görevlendirilmiş olduğumuz araç, sizleri iniş yapacağınız ya da geleceğiniz 2 saat boyunca bekleyecektir. Karşılıklı anlaşmaya varılan fiyat içerisinde, bu 2 saatlik bekleme süresi de dahil vaziyette bulunmaktadır.

Kıbrıs İçi Kiralama

Yazı içeriğinde de anlattığımız gibi, limuzin kiralama hizmeti sadece Havalimanı'ndan ya da Deniz limanından şehir merkezlerine taşımacılık amacı ile verilmemektedir. Konakladığınız otelden, gitmek istediğiniz her yere de aynı şekilde, limuzin hizmetinin, özellikle konforlu araç hizmetinin verildiğini bilmelisiniz. Sadece belirtmeniz, sadece zaman ve yer belirtmeniz yeterli olacaktır.

Müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmede, nereden ya da hangi otelden alınmak istediğinizi veya hangi mekandan alınmak istendiğinizi belirtmeniz, hangi saatte alınmak istendiğinizi, aracın ve personelin hangi saatte nerede hazır bulunmasını talep ettiğinizi belirtmeniz yeterlidir. Bir daha görüşme yapmanıza, bir daha teyit etmenize gerek yoktur. İstediğiniz yerde, istediğiniz saatte aracımız ve personelimiz emrinize hazır vaziyette bulunacaktır.