Farmasi

Kıbrıs Araç Kiralama

Gerek tatil gerekse iş için Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine geldiniz peki ulaşımınızı, havalimanı transferinizi nasıl sağlayacaksınız? İşte size en ekonomik ve kolay ulaşım yolu araç kiralama hizmetini de şirketimizden alma imkanı sunuyoruz. Ercan havaalanı araç kiralama firmamız telefon ya da internet vasıtasıyla iletişime geçmeniz halinde siz daha Kuzey Kıbrıs’ın tek havaalanı olan Ercan havaalanına inmeden aracınız hazır ederek hizmetine başlıyor.

Haftanın her günü 24 saat araçlarımızı siz konuklarımızın hizmetine sunmaktayız. Havaalanında merkezi olan Kıbrıs araç kiralama firması olmamız sebebiyle, uçağınızdan iner inmez de güler yüzlü uzman kadromuzun yardımıyla kolaylıkla araç kiralamanız da mümkündür. İstediğiniz marka ve model araçlardan oluşan araç filomuz ile en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Ercan havaalanı araç kiralama hizmeti

Kolay ve ekonomik araç kiralamanın tek adresi Ercan havaalanı araç kiralama. Kiraladığınız araçlar firmamız tarafından istediğiniz adreste teslim edilmekte ve belirttiğiniz yerden de teslim alınmaktadır. Bunun için hiçbir ekstra ücret talebimiz bulunmamaktadır. Araç kiralama sayesinde toplu taşıma araçlarını beklemeden, taksiye ise yüksek ücret ödemeden hızlı ve ekonomik olarak gideceğiniz yere ulaşmış olursunuz. Araç kiralamak Ercan havaalanını araç kiralama ile bu kadar kolay ve hızlıdır. Siz sadece aracınızı kiralayın ve Kuzey Kıbrıs' ın eşsiz doğal ve kültürel güzelliklerini gezin, Kıbrıs' ın keyfini çıkarın.

Şirketimiz, sadece araç tedarik eden bir firmadan çok ötedir. Kaliteli hizmeti ve uzman kadrosu ile müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Kıbrıs ta bulunan diğer araç kiralama firmalara ile karşılaştırıldığında, Ercan havaalanı araç kiralama filosunda en lüks, sınıfının en modern ve bakımlı araçlarını barındırmaktadır. KKTC araç kiralama gerek güler yüzlü uzman kadrosu gerekse filosundaki son model ve lüks araçlarla Kıbrıslıların ve Kıbrıs'a gideceklerin favori araç kiralama firmasıdır.

Firmamız, filosunda bulunan son model ve lüks araçlarla, Kıbrıs içerisindeki seyahatlerinizde kalite ve konforu yaşamanızı sağlamaktadır. Kıbrıs’ta bulunan 3 adet Travego nun hepsi Firmamızın filosunda yer almaktadır. Yine Setra topclass modelinin en üst modelleri, Neoplan araçların en üst modelleri, firmamızın filosunda bulunmaktadır. En önemlisi filomuzda bulunan 1 adet limuzin ile kendinizi daha ayrıcalıklı ve özel hissedeceksiniz. Filomuzda bulunan vito araçlar da siyah ve deri döşemelidir.

KKTC Araç kiralama hizmet veren siteler

Araç kiralama sektöründe Kıbrıs ın bir numarası olan firmamızın filosunda bulunan tüm araçlar yeni model, bakımlı ve konforludur. Her yıl filosuna yeni araçlar ekleyen firmamız, ekonomik sınıftan lüks sınıfa kadar tüm araç modellerini siz misafirlerimizin kullanımına sunmaktadır. İsterseniz şoförlü araç kiralama hizmetimiz de bulunmaktadır. Firmanın filosunda bulunan araçların tümü otomatik vites olup kiralayanlara kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Ayrıca araçlarda bulunan İngiliz usulü denilen muafiyetli sigorta ile güvenli seyahat etmeniz sağlanmaktadır. Kiraladığınız araçlarımız ile yolculuklarınızı sorunsuz ve güvenli bir şekilde yapabilmeniz için biz varız.

Daha fazlası için 0533 8888 300 nolu telefondan müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.