Farmasi

Kıbrıs 5 Yıldızlı Oteller

Tatil yapılacak olan bölgeler arasında gerek ülkemizde gerek ise dünya çapında pek çok farklı konum ile karşılaşılması mümkündür. Bu tatil yerleri arasında özellikle konumu ve ülkemize yakınlığından kaynaklı olarak Kıbrıs 5 yıldızlı oteller sıklıkla tercih edilmektedir. Kıbrıs’ın özellikle yaz tatili seven kişiler tarafından daha da sıklıkla tercih edildiğinden söz edebilmek de mümkün olmaktadır. Bunun için özellikle ortalama düzeyin üstünde olan kişiler tarafından ya da tatillerini en sağlam şekilde gerçekleştirmek isteyen kişiler tarafından Kıbrıs 5 yıldızlı oteller şeklinde araştırmalar yapılabiliyor. Tabi ki Kıbrıs’ın bu derece sıklıkla tercih edilmesindeki en temel sebepler arasında Kıbrıs transfer hizmetlerinden de bahsetmek gerekecektir. Bu şekilde yer alan hizmetleri sayesinde giden kişiler ulaşım konusunda hiçbir şekilde problem yaşamamakta, Kıbrıs taksi ya da özel VIP seçenekler ile gidecekleri yere çok kolay bir şekilde erişim sağlayabilmektedirler.

Kıbrıs Nuhun Gemisi Deluxe Otel

Kıbrıs 5 yıldızlı oteller arasında yer alan en önemli isimlerden bir tanesi ise Kıbrıs Nuhun Gemisi Deluxe Otel olarak gösterilebilir. Bu otelin gerek konumu açısından gerek ise sunmuş olduğu imkanlar açısından bir tatilde aranacak bütün özelliklere sahip olduğundan söz edilebilir. Denize sıfır konumda yer alan otel şehirden biraz uzak olup 42 km mesafesi bulunmaktadır. Konum olarak Bafra bölgesinde yer alan otelin havaalanına mesafesi ise 65 km’dir. Otel ultra her şey dahil konseptinde yer alan bir oteldir. İçerisindeki hizmetlerde oda servisi, bebek bakıcısı, jakuzi, Türk hamamı, oyun parkı, mini bar, masaj, güzellik salonu, internet, tenis, uyandırma servisi, dart, cilt bakımı, canlı müzik, futbol, sinema, basketbol, voleybol, bilardo gibi pek çok hizmet bulunmaktadır. Ekstra olarak pavillion hizmetleri de bulunan bir oteldir. Kum plaja sahip olan otelde açık havuz, çocuk havuzu, kapalı havuz ve Aquapark seçenekleri de bulunmaktadır.

Kıbrıs Elexus Otel

Söz konusu Kıbrıs 5 yıldızlı oteller olduğu zaman, özellikle Kıbrıs Elexus Otel seçeneğinden bahsetmemek olmaz. Yine denize sıfır konumu bulunan bir oteldir ve şehir merkezine biraz daha yakındır. Girne merkezine mesafesi 12 km’dir. Uluçay Sokak mevkiinde yer alan otelin Ercan Havaalanına mesafesi ise 32 km’dir. Kara manzaralı standart oda, deniz manzaralı standart oda, deluxe oda gibi çeşitli oda seçenekleri bulunmaktadır. Yine sunulan hizmetlerinin de oldukça kapsamlı olduğundan söz edilebiliyor. Çamaşırhane, market, jakuzi, fitness, dart, bowling, pilates, disco, sauna, sinema, mini club, kuru temizleme, çocuk bakıcısı, oyun odası gibi çok çeşitli etkinlikleri ve hizmetleri bulunan bir oteldir.

Kıbrıs Vuni Palace Otel

5 yıldızlı konsepte sahip olan ve pek çok imkanın bulunabileceği bir otel olarak görülebilecek olan isimlerden bir tanesi de Kıbrıs Vuni Palace Otel olarak gösterilebilir. Otelin denize mesafesi sıfırdır. Denize sıfır konumunun yanına özellikle şehir merkezine olan yakınlığından dolayı avantajlıdır. Mevkii olarak merkezde yer alan bu otelin şehir mesafesine yakınlığı ise 1.5 km’dir. Yine aynı şekilde barlar sokağına da 1.5 km uzaklıkta yer alıyor. Havaalanı üzerinden geçiş gerçekleştirilecekse de bu mesafe 35 km’dir. Kum plaj, kapalı ve açık havuz seçenekleri, çocuk havuzu bulunan bir oteldir. Aynı zamanda çakıl plajı da bulunmaktadır. Otelde masa tenisi, bilardo, lunapark, masaj, shuttle servis, kese ve köpük, ön büro, kids club gibi hizmet seçenekleri bulunmaktadır. Dalış kursu da bulunan bir oteldir. Kıbrıs otelleri arasında bir tercih gerçekleştirilecekse, bakılması gereken önemli oteller arasında yer aldığından bahsedilebilir.