Farmasi

Girne Taksi

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne geldiğinizde, iş amaçlı ya da seyahat amaçlı bu ada ülkesinde bulunduğunuzda, her türlü ulaşım ihtiyacınızı, Girne taksi olarak karşılamaktayız. Deneyimli personeller tarafından meydana getirilmiş firmamız, geniş araç filosu ile ada içi ulaşımda sizlere gereken her türlü desteği, en ekonomik bedeller ile en konforlu ve en hızlı şekilde sağlayacaktır.

Kurulduğumuz günden bugüne kadar, hızlı, konforlu ve ekonomik ulaşım sloganını gerçeğe dönüştüren firmamız, kimlik üzerinde sizlere hizmet veren, sizlere hizmet verme anlayışını en üst noktalara taşıyan bir işletme olarak dikkat çekmektedir. Sadece adada yaşayanların değil, adayı ziyaret eden tüm şahıslarında herhangi bir bölgeden alınması konusunda, gereken işlemler, gereken Lojistik desteği sağlamakta ve adada geçireceğiniz zamanda sizlere eşlik ederek, her yere, bildiğiniz ya da bilmediğiniz, merak ettiğiniz, görmek istediğiniz her yere sizleri ulaştırma konusunda özverili bir şekilde davranmaktadır.

KKTC Girne Taksi Nasıl Ulaşırım?

Adada yaşıyor olmanız ya da adayı ziyaret etmeniz, daha önce gelmiş olmanız ya da daha önce hiç gelmemeniz hiç önemli değildir. Firmamıza her yerden, her türlü iletişim kanalından rahat bir şekilde erişim sağlamanız mümkündür. Günümüz teknolojik şartlarında, telefon ile irtibat seçeneğinin haricinde, internet üzerinden iletişime geçme avantajına da sahip olabilirsiniz.

Girne taksi olarak sabit hatlar üzerinden oluşturduğumuz telefon hatlarına ya da seyyar hatlar üzerinden GSM şirketleri üzerinden oluşturduğumuz telefon hatlarına ulaşabilirsiniz. İnterneti kullanıyor iseniz, WhatsApp irtibat kanalı üzerinden de bizim ile irtibata geçebilir, taksi talebini gündeme getirebilir, bulunduğunuz noktadan alınmanızı, istediğiniz noktaya götürülmenizi talep edebilirsiniz. Tüm iletişim kanalları 7 gün, 24 saat boyunca açıktır.

Tatil günü ve benzeri bir anlayış gündeme gelmemek ile birlikte, her zaman, her gün ve günün her saatinde, irtibata geçebilir, nerede olur iseniz olun alınmanızı ya da belirli bir bölgeye veya belirli bir alana bırakılmanızı sağlayabilirsiniz. Sizlere bir telefon mesafesi uzaklıkta bulunmaktayız. Cep telefonlarınızdan, sabit hatlı telefonlardan, hatta kullanıyor iseniz WhatsApp üzerinden de sadece taksi araba istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Çok kısa süre içerisinde bulunduğunuz alana araçlarımız, personelimiz gelecek ve ihtiyaç duyduğunuz lojistik desteği, ulaşım desteğini sizlere sağlayacaktır.

Girne Taksi Olarak Her Yerdeyiz

Girne taksi olarak Vermiş olduğumuz ulaşım hizmetlerinde, lüks araçlarımız, deneyimli, temiz, bakımlı, güler yüzlü personellerimiz ile vermiş olduğumuz hizmetlerimizde herhangi bir yer ayrımı yapılmamaktadır. Nereye gitmek istediğinizin, nereden alınmak istediğinizin hiçbir önemi bulunmamaktadır. Girne üzerinden Ercan Havaalanı ya da Lefkoşe, Gazimağusa ya da Güzelyurt, Lefke ya da gemi konağı, Bafra turizm bölgesi ya da Bafra Karpaz turistik turları gibi her bölgeye kesintisiz bir şekilde hizmet vermekteyiz. Ayrıca şirketimiz sizlere ada üzerinde görmek istediğiniz alanlar konusunda da ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Arzu etmeniz durumunda, Girne turistik turlarına katılım sağlayabilir, arzu etmeniz durumunda, yine ada genelindeki tüm turistik turlara katılım sağlayabilirsiniz.

Kıbrıs Taksi Her Yerde

Adaya ulaştığınız andan itibaren, ister gemi limanı, ister havalimanı, nerede olursanız olun, her yerde sizlere her gün, her saat kesintisiz hizmet vermekteyiz, Geniş araç filomuz, büyük araç filomuz, deneyimli personellerimiz ile en hızlı, en ekonomik şekilde ulaşım imkanı sağlamakta, beklentileriniz doğrultusunda karşınıza çıkmaktayız.

Şehir içi ulaşım ihtiyacı duyuyor iseniz, evden işe gitmek, işten eve ulaşım imkanı yaratmak istiyor iseniz, adada yaşıyor ve okula ulaşım imkanı sağlamayı düşünüyor iseniz, gereken her türlü destek, en ekonomik şartlar ile sağlanacaktır, Eğlence mekanlarına, otellere, gece kulüplerine, havalimanına, nereye olur ise  olsun ulaşabilmeniz, hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz için sadece iletişime geçmeniz yeterlidir.