Ercan Transfer

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne havayolu taşımacılığı ile gelmeyi düşünüyor iseniz, bineceğiniz uçak ile birlikte, ineceğiniz yer Ercan Havalimanı olacaktır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde bulunan Havalimanı olmak ile birlikte, bu bölgeye ulaşma konusunda Türk Hava Yolları ya da Atlas jet veya Pegasus gibi havayolu taşımacılık firmalarını tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile bu şirketlerin bir tanesinden temin edeceğiniz uçak bileti kapsamında yapacağınız seyahat ile birlikte ineceksiniz. Merkez, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde, Ercan Havaalanı olacaktır. Ercan transfer işlemleri anlayışına baktığınızda ise, havaalanından Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ndeki konaklama yerlerine, şehirlere intikal anlayışının geçerli olduğunu göreceksiniz.

Ercan Havalimanı Nerede?

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde bulunan Ercan Havalimanı, Lefkoşa’ya bağlı bir havaalanı olarak görülmektedir. Ancak Lefkoşa şehir merkezine uzaklığının 23 kilometre olduğunu da bilmelisiniz. Ercan Havalimanı, Başkent Lefkoşa'ya 23 kilometre mesafede, Girne'ye 44 kilometre mesafede, Mağusa'ya 50 kilometre mesafede bulunmaktadır. Harita üzerinde bir inceleme yaptığınızda, havalimanının Lefkoşa üzerinde olduğunu göreceksiniz ancak, yazı içeriğinde de anlatıldığı gibi, şehir merkezine yani Lefkoşa şehir merkezine, 23 kilometre mesafede bulunmaktadır. Havayolu ulaşımını bu limana sağladıktan sonra, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde herhangi bir bölgeye gitmek istiyor iseniz, Ercan transfer hizmetini, taksicilik ya da taşımalık hizmetini almanız gerekecektir.

Ercan Taşımacılık Seçenekleri

Havalimanı'na iniş yaptıktan sonra, transfer anlayışında, Lefkoşa Girne ya da Mağusa gibi şehirlere gidebilirsiniz. Bu konuda bir araç ihtiyacı duyuyor iseniz, firmamız taksi hizmeti ya da taşımacılık hizmeti ya da transfer hizmetini sizlere verecektir. Havalimanı çıkışında firmamıza ait resmi anlamda kurulup, onaylanmış bir durak bulunduğunu göreceksiniz. Buradan ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Anlık araç tahsis işlemini yani taksicilik işleminin veya taşımacılık hizmetinin gerçekleştirilmesi mümkün olacaktır. Sizleri karşılayacak olan ya da ihtiyacınıza cevap verecek olan araçlarımız, yeni marka ve model mercedes araçlardan meydana gelmektedir ve ekonomik fiyatlar ile transfer işleminin, taşımacılık işleminin gerçekleştirildiği ya da taksicilik hizmetinin verildiği görülecektir. İstediğiniz her bölgeye sorunsuz bir şekilde, istediğiniz her bölgeye güvenli bir şekilde ulaşmanız, firmamız tarafından güvenli ve konforlu araçlarımız ve deneyimli personelimiz, güler yüzlü ve samimi personelimiz tarafından sağlanacaktır.

Ercan Transfer Ücreti Ne Kadar?

Havalimanına ulaştıktan sonra, gitmek istediğiniz yere göre, elbette kilometre bazında ücret hesaplaması yapılmaktadır. Ercan transfer işleminde, talep edilen ücret ekonomik nedenler ile sizlerin karşısına çıkarılacaktır. Arzu ediyor iseniz, firmamızın iletişim numaralarından irtibata geçebilir, taşımacılık ücreti hakkında, istediğiniz bölgeye göre taşımacılık ücreti hakkında net fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Ercan Transfer Rezervasyon

Eğer havalimanına ulaştığınızda, durağa gitmek, taksi çevirmek ya da taşımacılık hizmeti veren personele ulaşmak istemiyor iseniz, her şeyin hazır olmasını düşünüyor iseniz, firmamız ile irtibata geçebilir, Ercan transfer rezervasyon şeklinde bir anlayışı gündeme getirebilirsiniz. Bu uygulama, size zaman kazandıracak bu uygulama, sizin daha hızlı hareket etmenize, daha konforlu hareket etmenize ortam hazırlayacaktır. Şirketimiz ile irtibat telefon numarası üzerinden iletişim kurabilirsiniz. WhatsApp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Karşılıklı teyit ya da görüşme neticesinde, bir araç tahsis işleminin ve bir personel tahsisinin yapıldığını göreceksiniz. Havalimanı'ndan çıkar çıkmaz, emrinize tahsis edilmiş araca ulaşabilmeniz için, personelimiz sizleri karşılayacaktır. Personelimiz ile buluşmanıza müteakip, derhal bagaj taşıma işlemleri yapılacak, yükünüz ya da eşyanız araca alınacak ve konforlu, güvenli seyahatiniz başlayacaktır. Zaman kaybetmenize engel olacaktır. Kalabalıkta, kargaşada taksi beklemenize, ulaşım hizmeti verecek araç beklemenize, aramanıza engel olacaktır. Doğrudan personel sizi alacak, konakladığınız ya da konaklamak istediğiniz veya ulaşmak istediğiniz yere, hızlı ve güvenli bir şekilde götürecektir.