Farmasi

Ercan Havaalanı

Kıbrıs'a hava yoluyla ulaşmayı düşünüyor iseniz, bulunduğunuz yerden havayolu şirketi ile Kıbrıs'ta ineceğiniz yer, Ercan Havaalanı olacaktır. Lefkoşe’ye bağlı bir bölgede yer alan Havaalanı olmak ile birlikte, Lefkoşa merkezine ve diğer şehirlere elbette belirli bir mesafede yer almaktadır. Türk Hava Yolları aracılığı ile Atlas jet aracılığı ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Hava Yolları aracılığı ile Ercan Havalimanı'na iniş yapabilirsiniz. Buraya ulaştığınız andan itibaren, Lefkoşa merkezine ya da Girne’ye veya Mağusa’ya ulaşmak istiyor iseniz, taşımacılık hizmetini, taksi hizmetini ya da transfer hizmetini almanız gerekebilir.

Bu konuda firmamız, sizlere havaalanından Kıbrıs'ın herhangi bir bölgesine taşımacılık hizmeti vermektedir. Havaalanında kendimize ait firmamıza ait bir durak belirlemesi yapılmış ve ihtiyaçların buradan karşılanmaya başlandığı görülmüştür. Tercih etmeniz durumunda, sabit adresimizden yani Havalimanı içerisinde gördüğünüz sabit adresimizden, araç tahsis işlemini yani taksicilik hizmetini veya ulaştırma hizmetini almanız mümkündür. Arzu etmeniz durumunda, Kıbrıs'a hava yolu ile gelmeden önce, rezervasyon işlemini yaptırmanız ve karşılama işlemini gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

Ercan Havalimanı Nerede?

Kıbrıs'a havayolu ile ulaşanların geleceği yer, Ercan Havalimanı olacaktır. Ercan Havaalanı Lefkoşa ya bağlı bir bölgede yer almaktadır. Fakat Lefkoşa şehir merkezine uzaklığı, 23 kilometre mesafede bulunmaktadır. Havalimanı'na indikten sonra, Lefkoşa şehir merkezine gitmek istiyor iseniz, 23 kilometre yolunuz bulunan havalimanına ulaştıktan sonra, Girne’ye gitmek istiyor iseniz, 44 kilometre mesafe ile karşılaşacaksınız. Havalimanına indikten sonra, Mağusa'ya gitmeyi düşünüyor iseniz, 50 kilometre mesafe kat etmek zorunda olduğunuzu bilmelisiniz. Tüm bu yolu kat etmeniz yani yol üzerinde seyahat etmeniz konusunda, firmamız hava yolu üzerinden herhangi bir şey ve taşımacılık hizmetini, taksi hizmetini size verecektir.

Ercan Havaalanı Transfer Ücreti

Havalimanı'ndan farklı bölgelere seyahat etmeyi düşünüyor iseniz, Ercan Havaalanı transfer ücretleri konusunda ne kadar bedel ödeyeceğinizi merak ediyor iseniz, internette araştırma yapmanıza, farklı sitelerde gördüğünüz hesaplama seçenekleri ile uğraşmanıza, vakit kaybetmenize gerek yoktur. Yer hakkında bilgileri girip, kilometre hesabı üzerinden karşınıza çıkarılacak fiyatları görmenize ya da araştırmanıza gerek yoktur. Bunun yerine doğrudan bu konuda hizmet alabileceğiniz, Kıbrıs taksi olarak da isimlendire bileceğiniz firmamız üzerinden, irtibat kurmanız yeterli olacaktır. En uygun fiyatlar sizlere verilecek, herhangi bir bölgeye hızlı bir şekilde, herhangi bir bölgeye güvenli bir şekilde, herhangi bir bölgeye ekonomik bir şekilde ve herhangi bir bölgeye konforlu bir şekilde ulaşmanız sağlanacaktır.

Ercan Havaalanı Rezervasyon

Sizlere sağlamış olduğumuz avantajlardan bir tanesi de, Ercan havaalanı için rezervasyon hizmetidir. Sitemizde görmüş olduğunuz iletişim numaralarını kullanabilirsiniz. Sitemizde görmüş olduğunuz iletişim formunu kullanabilirsiniz ya da sizler için sunduğumuz, son dönemlerin popüler iletişim seçeneği arasında bulunan WhatsApp uygulamasını kullanabilirsiniz. Daha bulunduğunuz şehirden, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne, Ercan Havalimanı'na ulaşmadan önce, firmamız ile irtibata geçip, adınızı bir araç tahsis edilmesini sağlayabilirsiniz. Bu konuda sizlere ekonomik nedenler ile bir hizmet sunulmaktadır. Görevlendirilecek araçların kalitesi ve konforu açısından, görevlendirilecek personelin samimi, içten ve güler yüzlü davranışı açısından endişe duymanıza gerek yoktur.

Ercan Havaalanı Mercedes marka konforlu ve lüks araç görevlendirmeleri ve deneyimli personel görevlendirmesi, ekonomik fiyatlar ile yapılacaktır. Siz havalimanına indiğiniz an itibariyle, personel sizleri karşılayacak, elinde isminizin yazılı bulunduğu bir kağıt ile sizleri karşılayacak, bagajınızı alacak, araca kadar nezaret edecek, araç yükleme işlemi başladığında, taşımacılık hizmeti de gerçekleşmeye başlayacaktır. Rezervasyon geçerlilik süresini araştırıyor iseniz, uçağın rötar yapması ihtimaline karşı rezervasyon işlemlerinde tarafınıza da belirteceğimiz üzere, 2 saatlik bir bekleme süresi bulunmaktadır.