Farmasi

2020 Kıbrıs Feribot Fiyatları

Kıbrıs'a deniz yolu ile ulaşım gerçekleştirmeyi düşünüyor iseniz, feribot fiyatları konusunda bir araştırma yapabilirsiniz. Bu konu hakkında farklı sefer anlayışı ile birlikte, parasal değerlerin gündeme gelme ihtimali olacaktır. 2020 Kıbrıs feribot fiyatları anlayışına baktığınızda, Kıbrıs transfer işleminin deniz yolu ulaşımı anlayışına baktığınızda, günlere ve seferlere ve ulaşım imkanlarına göre parasal değerlerin, ayrıca seyahat edecek yolcu anlayışına göre farklı parasal değerlerin ortaya çıktığını görebilirsiniz.

2020 Kıbrıs Feribot Fiyatı Nasıl Belirlenir?

Burada bilet seçimi ile seçim ya da bilet seçim anlayışında farklı tarifelerinin geçerli olduğunu görebilirsiniz. Dolayısıyla 2020 Kıbrıs feribot fiyatı nasıl belirlenir? Sorusunda belirli kriterler bulunmaktadır. Fiat alabilmeniz ya da standart bir fiyat görebilmeniz için, önce çıkış limanı yönünde bir tercihte bulunacaksınız. Mersin Taşucu, Girne Gazimağusa gibi seçeneklerden bir tanesini tercih etmelisiniz. Hemen arkasından Girne gibi bir varış limanı istikameti belirleyeceksiniz. Seyahat edeceğiniz gidiş tarihi ile birlikte, dönüş tarihi yönünde seçim işlemini gerçekleştirmeniz ile birlikte, yolcu sayısını belirlemeniz gerekmektedir. Burada araçlı araçsız şeklinde tercihte bulunabilirsiniz. Sivil, öğrenci, asker, subay, gazi, engelli, diplomat, astsubay ailesi, 7-12 yaş çocuk, 3-6 yaş bebek, 0-2 yaş bebek gibi seçenekleri tercih etmeniz gerekmektedir. Ayrıca araba ile gitmeyi düşünüyor iseniz, araba, jip, minibüs van, karavan, kamyonet, otobüs van, römork gibi seçenekleri de tercih etmeniz gerekmektedir. Yapacağınız belirleme ile birlikte, bilgileri girmeniz ile birlikte, gerekli fiyat bilgisinin geldiğini göreceksiniz.

2020 Kıbrıs Feribot Sefer Fiyatları

Bu konuda da yani 2020 Kıbrıs feribot sefer fiyatları anlayışında, sizlere şöyle bir örnek vermek mümkündür. Taşucu limanından bir kişi, tek kişi olarak gitmeyi düşünüyor iseniz, Mayıs ayında, 2020 yılı Mayıs ayında bir seyahat planlıyor iseniz, gidiş fiyatınız 190 Türk Lirası civarında olacaktır. Ters istikamette seyahat anlayışına baktığınızda yani Girne limanından Taşucu limanına gelişte bir fiyat belirlemesi, tek kişilik bir fiyat belirlemesi anlayışında, ücretin 215 Türk Lirası civarında olduğunu görebilirsiniz.

Kıbrıs Arabalı Deniz Yolu Fiyatı

Yukarıdaki örnekte tek kişilik taşıma sistemi hakkında, araçsız yolcu ücreti hakkında bir bilgi verilmiştir. Yine tek kişi anlayışı ile hareket edildiğinde, tek araba üzerinden bir fiyat araştırması yapar iseniz. daha farklı fiyatlar ile karşılaştığınızı göreceksiniz. Kendi şahsi arabanız ile birlikte, Kıbrıs arabalı deniz yolu fiyatı anlayışında, siz ve bir yolcu daha olduğunu düşünürsek, Taşucu limandan Girne limanı gidiş fiyatı, Mayıs ayı itibariyle. 2020 Mayıs ayı itibariyle 1.190 Türk Lirası olacaktır. Yani bir araba, yani kendi aracınız, şoför olarak siz ve yanınızda bir yolcu ile birlikte gider iseniz, Taşucu limandan Girne limanına fiyat, 1.190 Türk Lirası olacaktır. Aynı araç, aynı şoför ve yanınızdaki yolcu ile birlikte, Girne limanından Taşucu limanı geri dönüş fiyatınız ise. 1.215 Türk Lirası civarında olacaktır. Görüleceği üzere araç ile gitmek daha yüksek ekonomik bedellere neden olabilir.

Kıbrıs Araç İle Gitmek Karlı mı?

2020 Kıbrıs feribot fiyatları hakkında araç ve yolcu bazında, güncel olan fiyat listeleri hakkında bilgi verilmeye çalışılmıştır. Peki bu şartlar altında, Kıbrıs araç ile gitmek karlı mı? En küçük bedelin yaklaşık 1.190 Türk Lirası civarında olduğu görülür ise, kar anlayışından bahsetmek pek mümkün olmayacaktır. Kendi aracınız ile gidip, Kıbrıs içinde, ada içinde ulaşım sorununu çözmek yerine. Kıbrıs transfer hizmeti veren işletmelerden yararlanmanız. ekonomik bir şekilde ulaşım ihtiyacımızı gidermeniz anlamına gelecektir. Rent A Car sistemi ya da Kıbrıs taksi sisteminden yararlanmanız ile birlikte, bu durumda ekonomik davranma anlayışına sahip olduğunuzu görebilirsiniz. 1.190 Türk Lirası gidiş, 1.215 Türk Lirası geliş parası vermek yerine, bu toplam değeri ada içi taksi ya da Rent A Car hizmetlerinden karşılamanız daha ekonomik fiyatlar ile hareket etmeniz anlamına gelecektir.