Her Zaman Arayabilirsiniz

7/24

Gerek Kıbrıs İçi Transferlerimizde Gerek ise Tatil Planlamanızı Yapmadan önce bizlerden fiyat alabilir . Tatilinizi Ucuza Getirebilirsiniz iyi tatiller.

Social:

Taksi İhtiyaçlarınızı Lütfen 30 Dakika Önceden Bizlere İletiniz.

Müşteri Taksi Transfer Talep Formu

Kıbrıs Girne Ucuz Taksi

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gelenler, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yaşayanlar, Girne üzerine gitmek isteyenler ya da Girne’de yaşayanlar, Girne ucuz taksi anlayışında, her zaman firmamızı tercih etmektedir. Piyasanın en geniş araç filosuna sahip olan işletmemiz, aynı zamanda piyasanın en konforlu, en büyük araç filosuna sahip olan işletme olarak da bilinmekte, kabul edilmektedir. Bugüne kadar vermiş olduğumuz taksi hizmetleri ya da ulaştırma veya taşımacılık ya da transfer hizmetleri konusunda, müşteri memnuniyetleri her zaman referanslarımız olarak ön plana çıkmaktadır. Yapmanız gereken, ucuz taksi kiralama ya da ucuz araç kiralama hizmetleri konusunda, sadece firmamıza gelmeniz, duraklarımızı tercih etmeniz ya da iletişim numaraları veya WhatsApp üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile görüşmeniz olacaktır

Girne Ucuz Taksi Çağır

Girne’de herhangi bir bölgeye taksi çağırmak istiyor iseniz, Girne ucuz taksi anlayışı ile hareket edip, bulunduğunuz yere, ayağınıza taksinin ya da ihtiyacınıza yönelik herhangi bir aracın gelmesini istiyor iseniz, sadece irtibat telefon numaramızdan bize ulaşmanız yeterlidir. Çok kısa süre içerisinde nerede ya da hangi ortamda veya hangi otelde, eğlence mekanında olur iseniz olun, günün hangi saatinde tercih ederseniz edin, lüks ve konforlu araçlarımız emrinize tahsis edilecektir. Sadece bizi aramanız yeterlidir. Araçlarımızın konforu, kalitesi, sizleri fiyatlar konusunda yanıltmasın. En uygun fiyatlar, en ucuz taşımacılık hizmetleri firmamız tarafından, en kaliteli hizmet anlayışı ile bütün ihtiyaç sahiplerine yansıtılmaktadır. Bulunduğunuz yere kadar, otel, eğlence merkezine, turistik tesise, plaja, limana kadar taksi çağırmak istiyor iseniz, telefon etmeniz, WhatsApp üzerinden konum belirtmeniz yeterlidir

 Girne Ucuz Taksi Kiralama

Ercan Havalimanı’ndan Girne’ye gitmek istiyor iseniz ya da Girne’den Ercan Havalimanı’na gitmek istiyor iseniz, Girne ucuz taksi konusunda hizmet veren firmamızı tercih etmeniz tavsiye edilecektir. Girne içinde ulaşım ihtiyacını taksiyle gidermeyi düşünüyor iseniz, Girne Lefkoşa arası, Girne Mağusa arası seyahat etmeyi düşünüyor iseniz, firmamızı tercih etmeniz yeterlidir. Bu uygulama, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en konforlu taşımacılık hizmeti ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en kaliteli taşımacılık hizmeti ile ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en ekonomik taşımacılık hizmeti ile karşılaşmanız anlamına gelecektir. Sizlere bir telefon kadar uzakta bulunmaktayız.

Girne Ucuz Taksi Ayrıcalıkları

Firmamızı tercih etmek sureti ile Girne ucuz taksi anlayışında, firmamızdan hizmet almanız, kalitesiz hizmet almanız anlamına gelmeyecektir. Firmamızın ucuz taksi politikası, müşteri ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda geliştirilmiştir. Sizlerden gelen talepler ile birlikte, ekonomik taşımacılık, ekonomik taksicilik hizmeti geçerli hale getirilmiştir. Fiyatların uygun seviyelerde yer alması, firmamızın kalitesinden ödün vermesi, konforlu seyahat anlayışından, hızlı ve güvenli seyahat anlayışından ödün vermesi anlamına gelmeyecektir. İstediğiniz her yere, istediğiniz her bölgeye, istediğiniz her otele, plaja, tesise, gazinoya, eğlence mekanına, diskoya, bara ve her türlü ortama taksi çağırma işlemini gerçekleştirdiğinizde, kalitenin ve konforun, güler yüz, samimiyet ve içtenlik ve müşteri memnuniyetinin farkına varacaksınız.

Sadece bizi aramanız, sadece bizim ile irtibata geçmeniz, müşteri hizmetleri ile görüşmeniz, herhangi bir bölgeye taksi ya da araç talep etmeniz yeterlidir. Sizlere vermiş olduğumuz ya da sizlere tahsis etmiş olduğumuz tüm araçlar, yeni nesil, son model Mercedes marka araçlardan meydana gelmektedir. Binek araç anlayışının yanında, arzu etmeniz durumunda, Mercedes minibüs tipi yeni nesil araçlar ile de taşımacılık hizmetini, bildiğiniz anlamı ile VIP araçlar ile de taşımacılık hizmetini vermekteyiz. Bireysel olarak, bir ya da iki kişilik taşımacılık hizmetinin haricinde, grup halinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ni ziyaret etmiş iseniz ya da ediyor iseniz, bir iş yeri grubu, bir arkadaş grubu, bir toplantı grubu olarak ülkede ya da Girne’de bulunuyor iseniz, bu konuda da farklı ve geniş envanterimizdeki araç portföyümüz sayesinde, sizlere gereken taksicilik ya da taşımacılık hizmetini vermekteyiz.